Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak interpretujecie znaczenie słów tego utworu?

Polecane posty

Kat - Diabelski dom, część II Spójrz na wielki czarci ołtarz Przetrwał nędzne klątwy Strzegły go 'grzeszne' moce piekła IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS LUCIFERI EXCELSI! Daję ci właściwy klucz Diabelskiego domu skarb Kamień, z procy kamień Kamień Antychrysta Spójrz na wielki czarci ołtarz Kiedyś leżała na nim twoja matka wiedźma Czciła sex, wolność, zemstę i pieniądz Zbliż się do mnie, jej już nie ma! Daję ci właściwy klucz Diabelskiego domu skarb Kamień, z procy kamień Kamień Antychrysta! Chcesz mieć? Chcę! Władze i moc? Gromić jak mag? Chcę! Dusić jak wąż? Nie wiem czy chcesz? Chce, chce!! Teraz i tu? Chce, chce!! Powiedzieć - Bog to mój wróg? Spójrz na swoje piersi siostro Rosną w pysku diabła Przytul się, przytul w sprośnej żądzy Unieś mokre głodne łono Otwiera cię Dzika, nowa siła Rodzi się On ma rogi Dziecko diabła! Spójrz na wielki czarci ołtarz Kiedyś leżała na nim twoja matka wiedźma Czciła sex, wolność, zemstę i pieniądz Zbliż się do mnie, jej już nie ma! Daję ci właściwy klucz Diabelskiego domu skarb Kamień, z procy kamień Kamień Antychrysta Chcesz mieć? - chcę! - władzę i moc? gromić jak mag? - chcę! -dusić jak wąż? Nie wiem czy chcesz?! Chce! Chcę! Teraz i tu?! Chcę! Chcę! Powiedzieć... aaaaaaah... BÓG TO MÓJ WRÓG!? - MÓJ WRÓG! Mój wróg... Mój wróg... Mój wróg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem dosłownie, to aż się prosi o fajny animowany teledysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
satanista (kapłan szatana) zwraca się do kobiety której matkę złożył w ofierze szatanowi kobieta podpisuje cyrograf w którym zgadza się na urodzenie dziecka szatanowi i odrzuca prawdziwego Boga w zamian dostaje moce magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chujnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przytulanie się też jest zabawne. Wszystko co widzę to wielki, rysunku penis z rogami i przytulającą się do niego laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ch*jnia " Obrażasz legende. :) "satanista (kapłan szatana) zwraca się do kobiety której matkę złożył w ofierze szatanowi kobieta podpisuje cyrograf w którym zgadza się na urodzenie dziecka szatanowi i odrzuca prawdziwego Boga w zamian dostaje moce magiczne " Nieźle :) Niby proste, a na to nie wpadłam :D Próbowałam pojąć to znacznie bardziej metaforycznie, a nie jako przedstawienie jakiejś konkretnej scenki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×