Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Hej gospodarz Skoro widzę Cię na forum to tu Cię pozdrowię.Nie będę biegał po tematach wiem,że tu zerkniesz. Jak tam po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na forum bylem ostatnio mało aktywny. A święta minely, do roboty trzeba.... pozdrawiam tych co jak i ja musieli wylezc dzis z wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madelline;) dla tych co nie musza wstawac, pozdrowienia mialy byc później. No ale skoro juz wstalas...;) ale ja tez slabo sypiam i zrywam sie wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na lato. Wiosna to stan letargu u mnie. Ale w weekend ma być 20, więc będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz nie kłam byłeś aktywny przy Lk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już były chyba kiedyś jakieś analizy, czy naprawdę pogoda jest tak złośliwa że musi się spieprzyć totalnie akurat w dni wolne. Oczywiście niby tak nie jest, przypadek, no ale ja swoje wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospoś cho na ciacho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematy nie,ale Madelline gdzieś się zawieruszyła;) A my sami jak zwykle po dwóch grzecznościowych zdaniach zamilkniemy jak to bywało wcześniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, pewnie bysmy mieli o czym gadac, ale w sumie teraz tylko na chwile jestem, dlatego tez pisalem ze niezobowiazujaco. obowiazki domowe wezwa za chwile i po rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie by było,no ale to forum nie jest filatelistyczne ani wędkarskie to przyjemniej jest gdy i kobiety tu są.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w koncu forum erotyczne, trudno abysmy o znaczkach... no ale nie da sie ukryc ze jesteśmy tu dla towarzystwa plc***ięknej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×