Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
I co powiedziałaś niedoszłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) z niedoszła się widuje wczoraj wrociłam bo spędziłysmy razem 2 dni i 2 noce taka majówka ... Boże zapomniałam o czym było drugie pytanie zaraz odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) amora strzała była jak ją zobaczyłam pierwszego dnia.. z niedoszła tak nie było .. Jak się zachowywała po tym wyznaniu? Normalnie później zaczęła mnie unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak Ty się zachowywałaś? Wyznała Ci to co wyznała a Ty co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Ja zachowywałam się normalnie tak jak wcześniej zreszto myślałam że może to przelotne i przejdzie , jednak nie . Już kilka lat ją to trzyma . Przecież niebędę zrywyać kontaktu tylko dlatego że kobieta mi wyznala miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest Alex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś dla mnie bez różnicy, każda forma będzie ok, pod warunkiem, że to TA właściwa kobieta :D. Bardzo bym nie chciała tego się dowiedzieć od kogoś, komu nie mogę odpowiedzieć podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś masz rację, ja też lubię konkrety, tzn. lubiłam do tej pory, a miałam do czynienia z facetami. Nie umówiłam się z żadnym nigdzie, chyba że mi się podobał. No i tak było z tym moim - spodobał mi się i się nie zastanawiałam, dostałam propozycję a on dostał odpowiedź, bez zbędnych gierek - krótka piłka. Dla niektórych, którzy mnie prosili w międzyczasie, nawet byłam nieco niemiła, ale mieli odpowiedź natychmiast - odmowną. No i teraz tak samo, z nią zrobiłam tę krótką piłkę, tylko że na tak, i może przedobrzyłam, nie powinnam natychmiast odpisywać tak euforycznie, tylko powinnam siedzieć jak ta CI*P*A cicho przez 3 miechy i udawać ,że jestem w szoku i rozkmianiam o co kaman.... wiecie, człowiek powinien się spieszyć zasadniczo tylko w 3 przypadkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Cześć, musze nadrobić kilka stron, widze ze jakis frajer naubliżał beznadziejce, masz szczescie strączku luskany, że ze mnie niespotykanie spokojny człowiek,mjak mawiał pan Anatol,bo bym ci nawsadzala ze napaść werbalna na koleżankę, Byłam dzis w kościele na mszy za ojczyznę......wiecie matki boskiej częstochowskiej królowej Polski, 3maja, ona tez kobita to mnie zrozumie, tak se pomyslałam, jak sie pomodlę. Wlasnie wrocilam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Beznadziejka to ta twoja ci serduszka posyła ? Wow!!!! mnie to Deniska posyła ale po drozdzowki i pomarancze, nawet nie musi posyłać, sama lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d dziś Jest ok, każdy ma prawo do swojego zdania, od tego forum jest :). Nie oczekuję, że tu wszyscy będą tylko o miłości prawic, chociaż i tak jestem pod wrażeniem, że jest tutaj tak kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Innaccess to gwara warszawska ten strączek luskany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Alex w kosciele byłaś hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
No nie Beznadziejka? Ja tez sie dziwie ze nam nikt tu nie wsadza od najgorszych, od lesb, grodzkich i biedroni, od zboczonych itd, tez sie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d dziś Ano posyła, nawet ostatnio ....miłe to, ja nie jestem przyzwyczajona do takich czułości, ale to typowo kobiece. Tak, ja dostaję serduszka i żadnych konkretów, a Ty masz zaproszenie do działania, chociaż nie masz serduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
No byłam pepul, autentycznie byłam, nawet do spowiedzi chciałam isc ale kolejka była za duża, chciałam powiedziec, prosze księża zakochałam sie w kolezance z pracy, pomoze ksiądz? a on by pewnie, powiedział to jak ja, tyle ze w koledze i bym poleciła nasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ta zaproszenie do działania, przeciez powiedziała ze nie chce zdradzać szreka, ale cycami to mi moze przed oczami świecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_123456
Alex, juz sie boje tego hipotetycznego nawsadzania :D bednadzieja, a ty znow w kolko o tym samym, bez zastanowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_123456
Alex, juz sie boje tego hipotetycznego nawsadzania :D bednadzieja, a ty znow w kolko o tym samym, bez zastanowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alex, juz sie boje hipotetycznego nawsadzania :D jestes mocna w gebie tylko na forum, do obcego goscia, schowana za kabelkiem i minitorkiem, w zyciu jak przychodzi co do czego- ciapa i kluchy z ciebie jak sie patrzy :D beznadzieja, a ty znow swoje... bez pomyslunkiu, jak zdarta plyta rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś gościu, jest gorzej .... ja nie mogę pracować, nie mogę się na niczym skupić ....za to mogę tu siedzieć i rozpaczać ...dajcie mi kredę to wszystkie ulice wymaluję w jeden ton ... mogłabym pisać i użalać się nad sobą w nieskończoność ... jak patrzę na moje wpisy to się sama wstydzę - już chyba kilka "doktoratów" tutaj napisałam, z których nic nie wynika. Dlaczego ? Bo nie mogę zrozumieć. Parę życiowych nieszczęść mnie spotkało, ale do tej pory na wszystko było wytłumaczenie a ja tu nie mam wytłumaczenia. x Wiesz co Alex, ja sobie jakoś nie wyobrażam, żeby jakaś kobieta mi "świeciła cycami przed oczami" - nie wiem, nigdy nie miałam takiego przypadku, więc nie wiem jak bym zareagowała. To chyba działa raczej na facetów - powinno. x Alex, jak kiedyś jeszcze niunia czegoś w kompie nie będzie mogła znaleźć, to połóż swoją dłoń na jej dłoń i poszperajcie tak myszką w tym Waszym programie ....zobaczysz, jaka będzie jej reakcja ...Jak ja bym chciała byc na Twoim miejscu (oczywiście, żeby zamiast niuni była moja :) - też pewnie mocna jestem przed kompem, a co mi tam ..... pofantazjować mogę, i tak mnie nie rozliczą z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Rebeca kaca nie masz ? Gość oceniasz Alex i jestnadzieje masz do tego prawo zeby pisać co Ci slina na język przyniesie , ale czasami lepiej przemilczeć niektóre zachowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) o masz Ci los zawiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×