Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
aleks mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
...albo działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ale Aleksandra.... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ale ale ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Napisałam długiego posta i mi wcięło..... Sie a laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Napisze jeszcze raz, w skrócie, dzis weszłam do biura a niunia od razu zobaczyła ze mam nowa fryzurę i nowa farbę, mowi , ładnie masz włosy zrobione, ja mowie dzieki, mowie do niej a gdzie moja kawka? Ona ja ci tylko do robienia kawy jestem potrzbna, ale dobrze pójdę zrobie, mowie dobra ja pójdę zrobie i sobie i tobie, poszłam zrobiłam, niunia dalej mowi, alex kiedy ty cos dla mnie zrobiłaś? Ja mowie słucham? Codziennie cos dla ciebie robie, ona codziennie to ty mi drozdzowki i pomarancze przynosisz a kiedy dla mnie cis zrobiłaś, ja mowie no kurde codziennie przeciez cos robie dla ciebie, ona na to przepraszam wiem, potem tak sie sprawy potoczyły, ze koło 17 niunia zaczela panikować ze zapomniała raportu do sadu napisac na temat dzieci klientki, miota sie zrozpaczona, wydzwania bliska płaczu bo jak raportu nie bedzie to da ciała, wydzwania do pracownikow socjalnych z miasta ja sie patrze na nia z politowaniem, mowie niunia, ja ci pomogę mam dostęp do ich systemu i znalazłam niuni wszystko do jej potrzebne było, uratowała jej dupsko, zostałam przez to dłużej zeby ja udowodnić ze nawet do rana bym siedziała jej pomagać, niestety nie byłyśmy same, a niunia powiedziała mi jeszcze ze jutro sama idzie do fryzjeraz zrobic se nowy fryz a i jeszcze w trakcie jednej z rozmów, z koleznka akurat gadałam na temat jednej klientki i tak sie rozmowa potoczyła ze nagle ona mnie pyta a mówiłaś o tej sprawie denise? Ja na to jakos nie było czasu, a niunia to słyszała i mowi, tak nie było czasu, ja jej jestem tylko,potrzebna do robienia kawy, wparowała dzis rano i od progu in gdzie moja kawa, spojrzała sie na mnie i powiedziała najdziwniejszy tekst swiata cytat: juz nie wiem kto kogo za nos wodzi, wczesniej ty byłaś ogonkiem a ja pieskiem co nim merda a teraz jest odwrotnie, a ty merdasz mna, dziwne, chialam jej powiedziec ze jestes pies ogrodnika ale sie w język ugryzłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ps siema laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Jeszcze w czesniej powiedziała ze była ze swoim szrekowi na jakims party w weekend i on nawet nie chial z nia ani razu zatańczyć, nawet jak sie naj***l to mu sie nie chciało, co za frajer ja bym z nia mogła cała noc tańcować, jak juz ja zobaczę w tej nowej fryzurze to jej powiem najpiękniejszy iejszy komplement swiata, ze wyglada jak bogini i ze jest najpiękniejsza na siwcie, dowartościuje ja troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
hej Alexio :D no widzisz, ona tak specjalnie głośno narzeka na szreka ..... z resztą, czy on w ogóle tańczyć potrafi ? jak tę fryzurkę już sobie zrobi, przeczesz palcami po jej włosach, poczuje wtedy rozkoszny dreszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ale dobrze im ona badziej bedzie na szreka narzekać tym lepiej dla mnie hehehe, juz chcialm jej powiedziec zaniecha go rzuci bo to jakis idiota ale jeszcze nie traz dalej bede nia merdał, dzis znow sie nachyliła tak nad szafka ze jej stringi było widac, kurde myslalam ze mi ciśnienie 200 podskoczy, jeszcze poczekam troche przez to ze mnie. Ie pocałowała wtedy z językiem musi swoje odcierpieć, przyjdzie moment i walne z grubej rury, gólcie sie dziewczyny nie znacie dnia ani godziny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ps , w doopie z rozmowa o prace, dobrze mi tu gdzie jestem, nie zmienie pracy w takim momencie, w sumie to nie zmienie wcale póki ja kocham, zwariowałabym do konca bez niej . Pieniądze to nie wszystko, ona jest droższa od pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Heya nadzieja, ale niezły tekst walnęła o tym merdaniem ogonkiem, ze sie role odwróciły co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
masz rację, udawaj że nie widzisz tych nachyleń, stringów etc. ...gorzej jak z biustem Ci w twarz wjedzie - wtedy trudniej udawać, że nie patrzysz :) x myślę, że Deniska jest elegancko wygolona ...chociaż pewnie Szrek i tak się rzadko tam zapuszcza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ale to trzeba miec nasrane we łbie zeby zrezygnować z lepszej roboty bo sie człowiek głupio zakochal Mysl alex mysla o swoje przyszłości rozum mowi do cholery a serce mowi alex nie słuchaj rozumu słuchaj mnie i bądź tu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Tekst jest dowodem na to, że się zdaje na Twoją łaskę :) ...jeszcze trochę, a będzie piszczeć, ale pamiętaj, żeby nie przedobrzyć i przejść do konkretów :) .... x ciekawe, że tak bezpośrednio to powiedziała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex, z jednej strony tak, ...ale z drugiej ...miłość to cudowna sprawa i nie kupisz jej za żadne pieniądze - trzeba się nią cieszyć póki trwa i sobie ją okazywać, jeżeli tylko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ja mamwrazenie ze ona żałuje ze wtedy nie pocałowała mnie i sie boi ze ja sie boje i juz sie wiecej nie odważę, i dlatego takie teksty strzela, ale spokojnie jeszcze nadejdzie chwila, jak spiewa mrozu, bo jak nie ja to kto, parafrazując troche, szrek to jakies totalne rozczarowanie, isc z kobita do znajomych, muza gra, parki tańczą a jemu sie nie chce, oj panie szrek nawet pan nie wiesz co pan robisz hahahaha, mysli ze jest jego i nawet nie musi sie starać, in to sie pan dziwisz panie szrek na horyzoncie jest duzo młodsza od pana, jakies 10 lat szalona alex która udała y gwiazdka z nieba pańskiej dziewczy ie a panu sie nawet nie chce jej wziasc w tan, ale pan głupi, no ale policjant, czwgo sie spodziewać, oni umieją tyłków broni gładkolufowej strzelać do kibicow, własna rurkę pewnie ma do szczania tylko, moze z raz na tydzien wystrzeli hahaha na ślepo w ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Myślisz beznadzieja ze ina mnie kocha? Ja nie wiem mysle ze traci sie w tum wszystkim jak sama powiedziała kilka razy traci kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
niestety oziębłość to popularna przypadłość w związkach i nie chodzi tu o to, że on jest policjantem. Większość kobiet się na to uskarża i to nawet dużo młodszych od Denise - ludzie po prostu nie okazują sobie uczuć, nie dotykają, nie przytulają, nie mówią komplementów, ...ale mają wspólne kredyty, czasem idą na zakupy, wspólnie siedzą wieczorami pod jednym dachem i 2 razy w roku jadą na wakacje. x Lady D pewnie czuje, że już taka druga Alex jej się nie przytrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Beznadziejka to czemu nie korzysta skoro alex jest obok? Ps a jak tam u ciebie z twoja dama serca? Działo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
myślę, że na pewno ma ochotę z Tobą coś przeżyć, a czy czuje to tak głęboko jak Ty - nie wiem, na pewno jej zależy, bo inaczej nie wydurniałaby się na różne sposoby. Z Twoich opowieści wnoszę, że jest zazdrosna - a to mówi samo za siebie. Szuka pretekstów do rozmowy i szuka kontaktu, Twojej uwagi. x może zaproś ją do domu kiedy pod pretekstem, że potrzebujesz pomocy w napisaniu pisma procesowego, no bo tych zdjęć rodzinnych może faktycznie nie zdecyduje się oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d dziś ona nie korzysta, bo spodziewa się ruchu z Twojej strony- ona gra rolę damską, a Ty męską - w jej wyobrażeniach :D x Nic się nie dzieje ....cisza. Moja ostatnia inicjatywa zakończyła się ciszą z jej strony ....więc cisza trwa. Nie narzucam się, chociaż mam ochotę szturmem wziąć jej skrzynkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Miłego dnia Kochani! Niech Amor Wam sprzyja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah alex, niezla jestes. beznadzieja ujela sprawe dyplomatycznie, ale ja bede mniej delikatna :D denise mowi wprost, ze tyle miesiecy z toba pogrywala i sie toba wyslugiwala (wiedzac od pewnego momentu o twoich uczuciach), a ty pytasz czy ona cie kocha? you for real, girl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
w wyrokowaniu nad uczuciami osób, których się na oczy nie widziało trzeba mieć umiar, stąd taka moja odpowiedź. Każdy uczucia okazuje i przeżywa inaczej. Przypuszczam, że gdybym pracowała w biurze z Alex i znała ją tylko jako koleżankę, miała codzienne spojrzenie na jej relacje z Denise, to mam wrażenie, że do głowy by mi nie przeszło, że dziewczyna jest tak zakochana, w nocy spać nie może etc. Z tego powodu nie mogę pisać o tym, co myślę o uczuciach Lady D,. nie wiemy, czy też nie wysiaduje gdzieś w necie w domu, nie pisze anonimowo na jakimś forum, etc. Wydaje mi się, że Lady D jest bardziej opanowana i dyplomatyczna w swoich poczynaniach od tej "mojej" - chyba lepiej kalkuluje i myśli na chłodno, to pewnie ma wyćwiczone, bo moja to strasznie emocjonalny roztrzepaniec, ale bardzo dobre serce ma, ukryte pod szczelnym pancerzem - to wiem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×