Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta174

Praca w Hilding

Polecane posty

Gość marta174

czesc, bylam na rozmowie o prace w hilding anders polska i sa duze szanse, ze dostane ta prace. czy ktoras z was tam pracuje? jak tam jest? widzialam na forach rozne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka_a
Nie wiem jak praca, ale ja mam od nich materac i jestem bardzo zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratniaa
Opinie na forach to raczej mało miarodajna ocena. Specjalnie je przejrzałam, mam wrażenie, że piszą je frustraci i lenie którym nic nie chciało się robić. Tacy też są: przychodzą na produkcję i myślą, że im zapłaci się za 8 godzin siedzenia. Pracuję w Hilding od trzech lat i nie mogę narzekać. Jest spoko, fajna praca, zawsze jest coś do roboty. Płaca jak wszędzie, ale atmosfera ok, wypłaty na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskapp
czesc marta, ja pracuje w hilding w goslinie rok i jestem zadowolona. fajna ekipa, placa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta174
Bratniaa, masz rację. Leni nie brakuje. Czytałam gdzieś że na forach udziela się zazwyczaj 7 z 10 niezadowolonych z czegoś ludzi, natomiast jedynie 3 na 10 tych którym się podoba. Czekam jeszcze na odpowiedź ale mam nadzieje że się uda bo mi się bardzo podobało w hilding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colda
Pracowałam rok w hilding anders polska i mam same miłe wspomnienia, mimo że tak krótko. Ludzie bardzo sympatyczni i zabawni. Każdy był pomocny. Stawka również mi odpowiadała. Także wszystko w miarę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca w fajnej atmosferze i z szansą awansu możecie znaleźć na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi uwagi! warto sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentilka7
Opinie na forach piszą wielcy niezadowoleni z życia. Bierz dziewczyno ofertę skoro masz, wiesz jak dzisiaj ciężko o pracę! Hilding jest ok, jak każda inna firma. Tyle że nie oszuka cię nikt, bo to nie pseudofiremka zlokalizowana w jakimś starym mieszkaniu tylko normalny zakład, w którym pracują setki ludzi na normalnych zasadach: umowy, kodeksy, bhp, stanowiska itd. Nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja_w
Marta, fajnie było Cię dzisiaj poznać face to face! Cieszę się że jesteś zadowolona z pracy, do zobaczenia jutro w Hilding!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta174
Lauri, bardzo! Naprawdę fajnie się tu pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×