Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Nooooo proszę!!!:-D Miejscówki ktoś wreszcie w kąciku uroczym wykupił.:-D:-D:-D Pozdrawiam mocno!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza wiesz co?Ty to pchanie zostaw następnym razem komuś innemu.:-D Coś w biodrach siły ci zabrakło.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam.Tak tylko próbuję sobie wyobrazić dotyk twoich dłoni podczas rozcierania olejku....gdzieś na gorącej plaży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ czy nie widzisz tej skały okalającej plażę?:-) I mnie stojącej przy niej twarzą....w rozkroku?:-)Szkoda,że nasz wspólny czas się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi nic nie mów,bo jak jebnę tym złomem o ścianę, to będę poza zasięgiem w ogóle.:-( Udanego byczenia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram cię na szklaneczkę czegoś wykwintnego...tak na rozpoczęcie weekendu...będę niegrzeczna.;-) Pomyśl o tym. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to gimby piszą , żaden dorosły i uczciwie pracujący człowiek nie ma czasu od rana do nocy na forum siedzieć. Chyba że emeryty to druga strona medalu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i Marysia kroków do ,,ona tu jest,, nie zapomniała!:-D Nie chce mi się logować.Przy okazji ślę specjalne pozdrowienia dla słonia!!!Słoniu,doczytałam dopiero,że zjawiłeś się,kiedy ja zniknęłam.Stąd brak odzewu z mojej strony.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile jak pragne zdrowia/ możesz zgadywać matole jepany kto tu pisze?? Zgaduj zgadula? Czekam na odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tu czasu matołki jepane, idziemy z mężusiem do lasu na łono przyrody się bzyknąć, w wy śline łykajcie że robicie to przy kompie.! Las piękny las zaprasza nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Pchaj Luizo,to może dwa słowa uda się zamienić. Pozdrawiam wszystkich,którzy mnie tu pozdrawiali.:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!To mam nosa(choć nie jest to trąba):-D Jesteś zamieszany w zamieszanie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże inaczej. Forumowi śledczy uświadomili mi, że mam tu kilka wcieleń, na czele z Koke, Kojotem i kimś tam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×