Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Oli :) To idę z uśmiechem na rozstrzelanie (do naczelnego) :D ..i tanecznym krokiem, żeby ukryć oznaki zdenerwowania ;) Słoniku, a Ty szykuj mocna kawę, bo po powrocie będę potrzebowała jej bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska :) to widzę, że w samą porę się pojawiłem z tym uśmiechem ...;) to trzymaj się tam dzielnie i z uśmiechem :) Hmm...mówisz rozstrzelanie ...? :( To masz pewnie większego stresa niż maturzyści dziś ... ;) :( :D nie umniejszając ...:) no współczuć współczuć ...:( ;) ...i wróć z uśmiechem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Uff...no długo Cię nie było ... wcale się nie dziwię, że głowa pęka ...:O... najważniejsze, że cała i zdrowa ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie podobny :O No cóż nie mam dość szczęścia, że jak już kogoś nie mogę słuchać to chociaż oczka nim cieszyć 😭 Oliver ale przez chwilę moje zdrowie psychiczne było lekko nadszarpnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środowo 👄👄👄Staram się wpaść na dlużej później,czyli pewnie jak zwykle,jak pusto tu będzie.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepiej bez słowa odejść.Nie zawsze oznacza to jednak znudzenie,czy brak dalszego zainteresowania...ale jak mówię,to jest specyficzny moment kontaktu.Inna bajka.:-D I bardzo pozdrawiam Luizo,frido !!!,n ru,słoniu,Oli !!! ,jukenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
w przelocie hurtowo Was cmoknę 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nam da urlop i zabierze gdzieś,gdzie można energii zatankować???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to i ja dziś zaznaczę tu swoją obecność zostawiajac dla Wszystkich 👄👄👄 No wróciłem Haja...;) dziękuje za te wymowne wykrzykniki ...;) specjalny 👄 Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju...no kiedy ja się postarałam i załatwiłam urlop na lipiec,a ja chcę już.Teraz.Nawet mi strój kąpielowy nie jest potrzebny,więc bierz mnie jak stoję.:-D Oli graj coś...;-) może się roznieci jakiś ogień na środku tej izby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm..co za cudne okoliczności przyrody...Środa jak nie środa :-p ale mogłabym się z rozkoszą znirvanizować przy takiej muzyce na urlopie w środku tygodnia.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n_ru a co to za smutny tytuł? PSuju ...proszę wybierz jedną pozycję,bo tak hurtem to nie wiem z której strony podchodzisz do mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wyssana:-( jak Luiza wczoraj.Nasi szefowie to są na pewno bliźniaki Luizo. n_ru no nie tytuł jak tytuł,bo smutny jest.:-p PSuju żebyś wiedział jak często przyjmowałam podobną pozycję...a tu się okazuje,że mi w pracy cały czas pomagałeś.:-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja w pewnym sensie tylko smutny :P Ja też bym chętnie possał albo żeby mnie ktoś wyssał :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc srodowo :) wpadlam na chwilke po jednego caluska.. staram sie nie obzerac ;) chyba skubne od olego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×