Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Tak Haja :) to mój ulubiony miesiąc ...tyle piękna wokoło ... udalo mi się przedwczoraj podziwiać to piękno w górach ..jeszcze do dzisiaj mnie trzyma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu,bo ja mam czas na przyjemności tu ograniczony...to mówiąc dyplomatycznie,a po znajomości...RUCHY CHŁOPIE,GDZIE OCHOTA,BY TEN DZIEŃ MIŁO WSPOMINAĆ?...hmmm też w sumie po znajomości niezbyt ostro mi wyszło.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli powiedz które to góry,bo może dokładnie wiem o czym mówisz.:-) Maj jest i moim ukochanym miesiącem,ale wracając do gór moich-nie ma w nich brzydoty nawet w listopadzie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja można się domyślać ,że nie ma brzydoty jeśli chodzi o Twoje góry , wzgórza i pagórki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n_ru :-D:-D:-D aż żałuję,że to nie było moje skojarzenie,tylko autentycznie o rodzinnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja, tym razem to okolice Bielska, Miedzybrodzie...i Straconka...a widok z Magurki mnie oczarował do reszty...;) Ale wiem, że to nie to samo co podziwiać krokusowe szaleństwo gdzie indziej ...to dopiero musi być widok ...:) Sorki, że Cię sprowadzam na ziemię ...:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajus, przeciez od slonia nie bralam, wiec spoko... twojego wzielam. byl pierwszy z brzegu :) a teraz sie dopchne oliego [usta light] :) .. dzieki oli za pamiec. wzajemnie [usta light] oczywiscie u mnie muzyczna pustynia, wiec nie moge podziwiac widokow o ktorych mowicie... za to sobie wlaczylam golcowy inny maj. bez atrakcji, ale przynajmniej slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja musze przez pol zycia byc kawiarniana dyzurna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumaczenie: pierwszy dzisiejszy wpis hajabuza93 dziś Dzień niech będzie wam dobry....i ciepłyusmiech.gifusta.gif xx pierwszy fridowy wpis frida6 dziś dzien dobry calusni usmiech.gif .. milego dnia usta.gif zabieram jednego mega light buziaczka. xx hajabuza93 dziś Słoniowy usta.gif to chyba trochę jednak waży,ryzykantko frido.jezyk.gif xx koniec tlumaczenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli to jednak nie moje góry podziwiałeś,choć nie wątpię,że mniej cię oślepiło. fri mogę zagrać za ciebie?Poczekaj tylko niech się myślom twoim przysłucham,żeby wreszcie trafić.;-) Słoń chcesz jeszcze raz z 🖐️ a PSuj,czego by chciał na pobudkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli po królewsku...ty to masz wymagania... Pytanie drugie,czy jesteś już dziś po?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haju, trudna sprawa. moje mysli chodza swiatami i nie bardzo za nimi nadazam ;) n_*******cesz mnie upasc ;) .. aaaa.. skusze sie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida wręcz przeciwnie, przecież od pocałunków spala się kalorie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? :P .. czy chcesz mnie omamic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Co ja ci zrobiłem,że mnie tak bijesz 😭 Ktoś tu się Greya naoglądał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinę później... To może to frida:-D http://youtu.be/BqvRi6TLZBE PSuju mnie się środa przeciagnęła,syta jestem choć nadwagi nie czuję.:-D Luiza!!!!Dość,bo się wkurzę. Słoniu ale ja naprawdę chciałam dobrze.Nie znam się za bardzo,jak trzeba faceta budzić,by mu się cokolwiek chciało.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie Twoimi szlakami chodziłem Haja ...:) ale zapewne widoki podobne ...:) Frido, no pamiętałem, no jakżeby inaczej ;) i dziękuje rownież i ja za Twoje ...:) zostawiam na popołudnie [light usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co?No co słoniu?Kiedy trafiłam na takiego,że pobudzony jest nawet gdy śpi!A poza tym mam tu związane ręce.:-pNo co ja mogę i jaki mam w tym interes...tak po żydowsku trochę,ale co będę ściemniać. Frida jak numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli jak zwykle numer,którego długo nie słyszałam i nie widziałam.Kobieta nieraz nie musi nic robić.Wystarczy,że jest jak te dwie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×