Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashantix3

Obumarłe? cebulki włosów i wypadanie

Polecane posty

Zacznę od tego, że w maju 2013 roku fryzjer zrobił mi głupotę.. Może na moje życzenie, może powinien był mnie ostrzec - teraz to nieważne. Nałożył rozjaśniacz, dzięki któremu tak mnie piekła skóra, że płakałam. Powiedział, że jak już od rozjaśniacza niszcze włosy, to niech się rozjaśnia i nie chciał zmyć farby.. eh. efekt ? :( 3/4 włosów mi wyleciała do lysosci! a 1/4 z włosów do pleców została "za ucho" minęło prawie 2 lata.. i Teraz.. włosy te krótkie urosły.. mało ale coś.. przed ramiona.. są jednak bardzo bardzo rzadkie i nie wiem, czy w miejscu wylysienia urosły mi nowe :( nie umiem tego sprawdzić, bo mam różne długości włosów, ale widać dużo białych placów łysych;/ czy znacie jakieś sposoby by to sprawdzić? domowe/kupne sposoby na odbudowę cebulek i porost włosów ? byłam pół roku w szpitalu; miałam depresję.. eh. najgorszy błąd mojego życia. . ale wracając do tematu, tak jak wspomniałam. Chciałabym poznać sposoby zarówno domowe, jak i te w tabletkach, olejkach itd na odbudowę cebulki włosów i ich porost. proszę o pomoc.; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam sama rozjasnieczem-bardzo silnym i nie mialam tego problemu,owszem,kilka wlosow poswiec trzeba bylo,wiadomo.mi pomogly tabletki na skore,wlosy i paznokcie z dodatkiem hialuronu.dodatkowo woda z pokrzywy,ktora wmasowywalam przed snem.szampon extrem repair od gliss kur.ja podejrzewam,ze te Wlosy ci sie raczej polamaly tuz u nasady a nie wylecialy.rozjasniacz to nie depilator w kremie przeciez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale czytałam gdzieś, że może rozjaśniacz zrobić tak, że cebulki umrą i nie odrosna juz nowe włosy. :( dziękuję Ci za rady, ale strasznie się boje i chciałabym je wzmocnić. nigdy już rozjaśniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wizyta u dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dermatolog ? Zwariowałaś ? Jak już coś to kafeteria, w ostateczności jakiś zielarz albo znachor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz za granicą, wracam za miesiąc. Wtedy udam się do wszelkich lekarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naturalnych sposobów polecam odżywkę Hasna. "Olejek do włosów Hasna wnika w strukturę włosa, wzmacnia go oraz podnosi od nasady. Z czasem włosy stają się grubsze, nawilżone, bardziej sprężyste, nie łamią się i nie rozdwajają". U mnie wszystkie punkty z opisu sprawdziły się. Wszyscy moi znajomi pytają się czego używam do włosów. Warto spróbować efekty naprawdę są i to świetnie - tylko Hasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×