Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obraczki ze swojego złota

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś miał? ile złota było by potrzebne ? mam pierścionek pare kolczyków, dwa łańcuszki , dwa medaliki i krzyżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to są obraczki? chyba chodzi o obrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietko po pierwsze twoja bizuteria moze byc zarowno masywna jak I delikatna. Tak na oko to nikt ci nie powie ole gram zlota z tego uzyskasz. Oczywiscie procz zlotnika, ktory oceni na zywo. Po drugie to obraczki tez sa roznego typu. Pierwsze to rozmiary. Im wieksza objetosc palca tym wiecej gramow zlota pojdzie. Jaki wzor? Obraczki moga byc cieniutkie jak I np 5 mm w szerokosci. I'm wieksza tym ciezsza I drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje sobie z tego sprawe . Ale myślałam że może ktoś sobie przetapiał i tak orientacyjnie mi powie ile miał czego , bo nie wiem czy sie nie ośmiesze jak pójde z taką biżuteria do złotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siotrze ciotecznej teściowie dawali złoto na obrączki. Nie wiem ile dokładnie mieli, na pewno parę koczyków, łańcuszek, czyjś pierścionek. Nie było tego na dwie obrączki i złoto było różne (kolor, jakość), ale jubiler po prostu kupił ich złoto, zrobił obrączki według projektu siostry i jej narzeczonego, i dopłacili tylko różnicę, co wyszło dużo taniej niż gdyby kupowali obrączki bez własnego złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×