Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego usunięto mój temat o kretynce wierzacej w szeptuche?

Polecane posty

Dopiero się rozkręcałam. Kretynka stwierdziła że jej kolezanki są bardzo wartosciowe bo sa piękne :D i że nie zna brzydkiej dziewczyny wierzacej w gusła :D Tak jakby uroda miała cokolwiek do tego, czy jej zabobony są prawdziwe :D I zarzuciła mi że skoro nie wierze w wiesniackie zabobony i wyzej stawiam nauke to jestem zapatrzona w USA :D Robiło się ciekawie :D Kretynka ze wsi coraz bardziej się pogrążała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona stwierdziła, że na pewno nazwe swoje dziecko "dzesika" albo "brajan", bo jestem "zapatrzona w USA" skoro nie wierze w jej przesądy i interesuje się realna wiedzą, naukowa zamiast takimi bzdurami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie że moja prababcia aby nie zniszczyć najlepszych butów chodziła w niedziele do kościoła boso i zakładała je dopiero przed wejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że ona ma wykształcenie podstawowe i jest ze wsi, bo jeśli osoba z dużego miasta, z wykształceniem wyższym wierzy w takie coś, to zawiodłam się na ludzkości :D I na polskiej edukacji, skoro nie potrafi zaszczepić w takich osobach myślenia naukowego i odpowiedniego warsztatu intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyobraź sobie że moja prababcia aby nie zniszczyć najlepszych butów chodziła w niedziele do kościoła boso i zakładała je dopiero przed wejściem. " to jest logiczne zachowanie - wtedy buty były dużo warte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz czemu usuwają ? bo k***a siada przed komputerem i duupa ich swedzi i k***a usuwaja tematy! o co im chodzi ? ich tematy zeby ich k***a usuwać ? ludzie tu sa p******i zakladam po raz drugi ten sam watek a tu chuje mi usuwają patalachy p********e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że ta idiotka od wróżek i szeptunów to modka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jest logiczne zachowanie - wtedy buty były dużo warte" x Dla ludzi z wioski bo stamtąd pochodziła prababcia były warte o wiele więcej niż dla ludzi z miasta, stąd ta przesadna dbałość. Taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo masz za małe IQ na zakładanie tematów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeptucha wróżyła adminowi który temat usunąć i trafiło przypadkiem na Twój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten również za chwile usuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×