Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o zdradzie z facetem który ma rodzinę? Dodam że ja również mam męża i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologiczna dzi///fka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to Ohyda!! Jak to tylko w trójkącie lub wymianie partnerów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dornik
zdrada :) jest spoko..... tylko trudno ze świniami o gwiazdach rozmawiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdrada jest najlepsza jeśli chodzi o dyskrecję.Obie mają coś do stracenia i się nie afiszują z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana Laro
Tak, moga byc poważne konsekwencje które dotkną osób będących źródłem problemu i wszystkich zwiazanych z zaistniala sytuacja. Oczywiscie zaślepienie kontaktami z nowym partnerem w pewien sposób rekompensuje konsekwencje, wtedy mozna powiedziec bylo warto. Ale gdy sprawa sie rypnie splywa to na współmałżonków a dalej niczego winnych dzieciakow. Taki dzieciak staje sie w pewnym sensie sierota. Traci dotychczasowa forme idealnego dzieciństwa przez utrate kontaktu z jednym z rodziców, po rozwodzie można sytuacje porównać do wyprowadzania dziecka jak psa kilka razy w miesiacu. Słowo ojczym czy macocha nie brzmi z miłościa i bezpieczeństwem nawet w 1% tak jak tatuś czy mamusia. Wiadomo rodzicielskiej milosci nie otrzymasz od obcych osób. Pokarz gacha ktory z entuzjazmem wytrze nos czy d**e nie swojemu dziecku, tym bardziej jak juz soba sie znudzicie. I po cholere ci kolejny dzieciak bedacy symbolem milosci z nowym partnerem. Lepiej tak jak ktos pisal trójkąt z osobą która was jara, wiadomo ze z rewanzem. Lub wymiana partnerow. Ale tu nie ma mowy o słodkim gr*****iu. PS. faktem jest ze zawsze inaczej stoi do zony i kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co autorko? Idz byc wieszczem gdzies indziej i daruj sobie te swoje konowały. Ach zapomnialam, to takie nowoczesne, zeby wchodzić z butami w czyjeś zycie nie wychodząc ze swoich. Uwiez mi, ze nie chciałabyś byc w roli tej zony, kiedy wszystko sie wyda ale jak piszesz, ze rowniez masz meza i dzieci to trudno, zero tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błąd uwierz* zjadłam r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam , oj tam wielkie aj waj ... Jak sie wyda to zaprzeczaj , zaprzeczaj , zaprzeczaj ... A co użyjesz to twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×