Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dziewczyn, które chcą popatrzeć...

Polecane posty

Gość gość

Witam drogie Panie. Jestem wysokim, przystojnym, szczupłym z wyglądu, a opanowanym, sympatycznym, miłym i spokojnym z charakteru, trzydziestoletnim mężczyzną z Krakowa. Mam tylko jedną małą słabostkę - strasznie podnieca mnie jak muszę rozebrać się przed nieznajomą kobietą. Możemy takie spotkanie rozbudować o masturbację, na którą możesz przyjść z koleżanką, żebyś czuła się bardziej bezpieczna oraz o inne elementy, które ustalimy mailowo lub telefonicznie. Ponieważ absolutnie nie chcę narażać niczego nieświadomych kobiet, stąd moje poszukiwania w taki sposób. Nie ma z mojej strony problemu, żebyśmy spotkali się w hotelu, ale raczej bardziej kręcą mnie miejsca ogólnodostępne: może to być przebieralnia w galerii, może to być toaleta, ustronny stolik w kawiarni. Najważniejsze jest to, że chcę żebyś czuła się bezpiecznie na takim "spotkaniu". Szukam kilku chwil niestandardowej przyjemności w towarzystwie ładnej kobiety, która. lubi patrzeć :) namiary do mnie: szary.wilk85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam ci wiadomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo. napisz tu potem, czy wróciłaś z tego spotkania w jednym kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, każdy ma swoje mniej lub bardziej mroczne tajemnice, a po drugie - jestem eksem - ja tylko chce się pokazać! Mrówki bym nie skrzywdził!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale konia walisz! i to codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo walenie konia jak kobieta patrzy i oblizuje usta jest szalenie podniecające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz użyjesz tego j******o wykrzyknika to umówię się z tobą! i bóg mi świadkiem odgryzę ci wacka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) OK obiecuje, że już nie będzie wykrzykników!!! U mnie to właśnie wygląda tak, że mam satysfakcjonujące pożycie z żoną, a czasem raz na kilka miesięcy... bierze mnie ochota na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, raz na kilka miesięcy. i dlatego minimum raz w tygodniu zakładasz tu taki temat. teraz masz ciąg od bodajże listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika nie spasowała? za drugim razem też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co jeździ pendolino
no nie, warszawa za daleko dla pana? :D to pan rowerem jeździsz, że masz tak daleko do stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ileż to tematów trzeba natworzyć i dupogodzin przed ekranem poświęcić, żeby znaleźć choć jedną zainteresowaną krakowiankę na tym forum, nieprawdaż, że dużo? nie boli cię dupa od siedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×