Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabasco gdzie jesteś !? Kafe powinno Cie przeprosić!

Polecane posty

Gość gość
brykieciara ślimakowa będzie tu spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ciotki ciotki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak najłatwiej najpierw jazda po tabasco a teraz po niestałej one są gorsze od wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciotkach kto jezdzil glupia ciippo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to zaczął a ciotki idiotki to kontunuują na czele z Muszydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki miały spam od Wilka cippo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spam wobec Wiedzm czy Ciotek jak wy je nazywacie mial zupelnie inny charater to byly cyfry na cala strone tematu tak zeby uniemozliwic jego funkcjonowanie. Ja nie zmieniam zdania ze to Tabasko stala za spamowaniem tematow Wadi i reszty Wiedzm ale nie posunela sie do tak podlych oskarzen jak te o pedofilie. Mozna ja negatywnie oceniac tak jak ja ale uwazam ze to zupelnie inny ciezar gatunkowy wykroczenia. To co robila Tabasko to byla ostra walka o popularnosc i adoracje mezczyn nieczystytmi metodami ale ja osobiscie nigdy bym jej nie posadzil o posuniecie sie do oskarzen o pedofilie. Jesli jest prawda ze Tabasko pisze teraz jak Erato69. To uwazam ze sprawiedliwosci stalo sie zadosc stracila nicka Tabasko bo nie byla wstanie dalej przy tak negatywnej ocenie dalej pod nim funkcjonowac prowadzac temat. Przewidywalem ze w wyniku ujawnienia tego jej spamowania nick Tabasko bedzie skonczony to tylko byla kwestia czasu. To byl precedens na ERO po raz pierwszy kobieta z niebieskiego czujaca sie bezkarnie spamujac z goscia temat konkurentki poniosla konsekwencje i bardzo dobrze sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota cap rozjepał forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Kto sieje wiatr ten zbiera burze:) Mam nadzieje ze pod nowym nickiem bedziesz stosowala prosta zasade nie czyn drugiemu co tobie nie mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tab :) fajnie , że jesteś, podziwiam cię za cierpliwość w znoszeniu i ignorowaniu tego debila psychopaty, którego wpis jest nade mną :) Pozdrawiam i trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku wiedziesz prym wśród tych, którzy chcą mnie widzieć w każdym pomarańczowym wpisie albo za innymi niebieskimi nickami. Nie będę pozbawiać Cię Twoich małych radości dnia codziennego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Dla mnie dopoki szanujesz powszechnie akceptowane zasady zawarte w Prawie Wilka na ERO jestes naprawde kompletnie bez znaczenia nie zaprzatasz moich mysli:) Idz w pokoju i nie grzesz wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilkowi od tego trzepania gruchy 2 razy dziennie juz do reszty odbilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×