Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jakie są wasze metody nauki?

Polecane posty

Gość gość
a co do testu gimnazjalnego się uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co boisz się że bedziesz mieć słaby wynik na tescie gimbazjalnym i nawet do zawodówki cie nie wezna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umisz już dodawać pisemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na studiach jest dużo pamięciowki (prawo). Wiec czytam fragment, powtarzam ileś tam razy w zaleznosci czy jest trudny czy nie, potem kolejny fragment tak samo i kolejny, a potem powtarzam całość z tego np jesli to jest jakieś dłuższe zagadnienie. A potem przerabiam kolejne zagadnienie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i na koncu robie sobie powtorke ze wszystkiego tzn zwykle czytam to wszystko czego sie uczyłam wczesniej i potem powtarzam. Zawsze poza tym ucze sie na głos. Dla mnie to najlepsza metoda na moich studiach bo mymy bardzo duzo definicji, uczymy sie rzeczy, ktore trzeba wkuć na pamiec i nie da sie powiedziec wlasnymi slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejman
Jeśli jest to materiał teoretyczny, który po prostu trzeba wkuć to z reguły w wyciszeniu czytam go ze 2-3 razy. Jeśli widzę, że nie mogę się skupić i czytając myślę o czymś innym to czasem łyknę tabletkę ziołową na koncentrację, aktualnie Ginkofar -http://www.ginkofar.pl/ . Leki, które bazują na liściach miłorzębu japońskiego naprawdę działają jeśli chodzi o te sprawy i nie jest to efekt krótkotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej uczyć się z druga osoba, rozmawiać o tym, ale przeważnie nie ma z kim, bo ludzie to samoluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×