Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SEN O MALYM CHLOPCU KTORY PRZYTULA CO OZNACZA

Polecane posty

Gość gość

Mialam sliczny sen.snilo mi sie ze maly chlopiec z czarnymi wloskami mnie mocno przytula.i ja jego.czulam sie wspaniale, jakby ogarnial mnie spokoj i poczucie szczescia. co to oznacza?czy jest to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ogół sen ma dla nas pozytywne znaczenie, ponieważ jest przeważnie zwiastunem szczęścia i powodzenia w życiu. Dzieci we śnie nie tylko pomogą podnieść nam nastrój, ale również dają nadzieję na pomyślne wyjście z wielu kłopotów Niekiedy uświadamiają nam o naszej niedojrzałości. Zobaczyć dzieci lub dziecko - zapowiada się szczęśliwy i uroczy czas. Chore - nadmierna troska o dobro własnej rodziny. Karmić je - wkrótce powinna polepszyć się sytuacja finansowa. Umierające dziecko - niepogodzenie się ze stratą. Zmarłe dziecko - zmartwienia na tle emocjonalnym. Porzucić je - samolubstwo; brak empatii i uczuć. Zachowywać się jak dziecko - niedojrzałość. Wypadające skądś dziecko - ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Dziecko w wózku - stabilne i szczęśliwe życie. Przytulać dziecko - zbliża się uroczysta chwila. Mieć nieswoje dziecko - zazdrość. Usłyszeć płacz dziecka - najbliższy czas może być dla ciebie dość napięty i nerwowy. Bawiące się dzieci - poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje,tez takie opisy zauwazylam w internecie,a moze ktos dokladniej wie co oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×