Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monia2609

Gdzie kupic dobre ciasto w Gdansku?

Polecane posty

Znacie jakies miejsca, gdzie mają dobe wyroby cukiernicze w Gdańsku? Niestety przez brak czasu bede zmuszona do kupienia ciasta na zblizajace się święta. Bardziej polecacie jakąś mała cukiernie, czy raczej duzy sklep typu biedronka, polo, kaufland? Pozdrawiam i wesołych świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w polo widziałem fajne ciasta - jakis sernik, babka itd. Takze podstawy znajdziesz. Do tego maja dobra promocje na skladniki typu masa krówkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze ciasta to te przygotowane wlasnorecznie, ale skoro czasu nie ma, to te kupne tez beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, naprawde nie bedziesz miala czasu na pieczenie ciasta w tym roku? To jest swietna tradycja, gdy mozna cala rodzina godzinami przesiadywac w kuchni, wczuwajac sie w klimat swiat. Tym bardziej jak taka pogoda za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam cukiernie Sowę. Zawsze zamawiam tam torty na rodzinne uroczystości. Torty mają obłędne. Niestety cen nie mają najniższych. Ich świąteczne ciasta też będą z tych ekskluzywnych. Na ich stornie można się zapoznać z oferta. Zależy ile możesz przeznaczyć pieniędzy na te ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni2609
ooo, dzięki również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej u mnie :) prowdze małą działalność i zajmuję się pieczeniem tortów i ciast na zamówienie klienta. Jestem w stanie zrobić wyjatkowe wypieki. Mam sporo sprzętu i akcesoriów do pieczenia które zamawiam w sklepie http://www.all4cakes.pl/ . dzieki nim mogę stworzyć wszystko. Dodatkowo niedługo będę mieć swój sklep a poki co przyjmuje zamówienia telefonicznie. Jak będziesz zainteresowana mogę podac namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×