Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moje 3 tyg dziecko pije 120ml mm co 3 do4 godz

Polecane posty

Gość gość

Czy to nie za duzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matematycznie dużo :-) ale pewnie ładnie przybiera. mój za to wypija 40 ml i. ma disc a też ma 3 tygodnie. niby przybiera ale słabo. raz wypił 90 ale za to ulał ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybiera ladnie ale wcale niw ponad norme po 2 tyg przybral 400g ale wtedy jadl "tylko"90ml ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj no może tyle potrzebuje. ty się ciesz że nie je jak mój 30 i idzie spać bo ja martwię się o niego :-( dopiero osiągnął masę urodzeniowa bo na piersi w ogóle schudł. a jak w nocy? śpi czy też co 3 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No roznie raz co 3 raz co 4-5 je.dzisiaj to zamarlam bo zjadl o 1 a potem sie przebudzilam o 6.30 dopiero i szybko mu dalam ale wcale sie nie domagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super, mój budzi się co 1,5 a czasem co 2,5 godziny na jedzenie. a jakie macie mleko? my hipp i się zastanawiam że może to wina mleka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje enfamil bo takiw dostalismy w szpitalu,wiec nie vhcialam zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze c***ije. Przecież to dziecko je co 3-4 godziny, na piersi by ci wisiało co 2 i w sumie zjadłoby tyle samo. Jeśli się obawiasz, że za dużo, to podaj mu z 15-20 ml herbatki przed mlekiem. Pokarm na początku jest "wodnisty", po to, aby dziecko napoić, dopiero po chwili jest inny, mleko mm tego nie ma i ogólnie jest gęściejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam miesięczniaka, pije bebiko bo przy piersi usypia. Na opakowaniu pisze że dzieci w pierwszym miesiącu życia jedzą 90-120, 8 razy dziennie, ale zalezy też dużo od dziecka. Ja bym się cieszyła jakby moje tyje jadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×