Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U prostytutki

Polecane posty

Gość gość

Jak to wyglada u prostytutek jesli np przykladowo jest 150 za godzine i ja spuszcze sie po 20 min to koniec czy dalej mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba ustalic zanim zaplacisz. 90% pozwala na nastepny raz, ale jak nie zapytasz to cie bedzie masowala do konca czasu i ze stojacym wrocisz do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, trzeba się zapytać. Na przeróżnych odlotach i podobnych niektóre dziewczęta wręcz zachęcają, żeby próbować z nimi wielokrotne orgazmy osiągać i w razie konieczności "dorzucą 15 minut gratis". W sytuacji takiej oferty jednak warto zasięgnąć języka, czy panna naprawdę tak frywolnie nastawiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jak wyżej napisali, trzeba spytac panienki czy jest taka możliwość. Proponuje wejśc na forum garsoniera com pl. Tak jest wiele opini na temat prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie spuscisz, to jest wlasciwie koniec zabawy. Jezeli jest w klubie, to masz zagwarantowana godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze płaciłem za godzinę i tyle tam byłem. Co innego za numerek to spust i wypad., a tak było w Niemczech. W Polsce jeszcze cię tą godzinkę zatrzyma i spuszczasz się ile chcesz. Tylko trzeba się streszczać z kąpielą bo czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tak jest w niemczech. Po spuscie jest koniec zabawy. Chyba ze sie jest stalym klientem u jakijs prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś dwie stałe i całkiem na luzie było :) Nawet piliśmy kawę w między czasie za 20 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×