Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eFIStoFELes

SLIMCEA NIE SPAMUJCIE! NIE SPAMUJCIE!

Polecane posty

Gość eFIStoFELes

SLIMCEA - NIE SPAMUJCIE! NIE SPAMUJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj taaaaaak proooooooooosimyyyyy :) Już niedobrze nam jest czytając te bzdury o tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenZły Antyspam
Wam (Slimcea) chyba to SPAMOWANIE się nigdy nie znudzi? Pora zgłosić to w odpowiednie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiegoś czas chciałam stosować tabletki slimca, niestety koleżanka mi odradziła. wymioty nudności, zawroty glowy - to nie dla mnie. moja ciotka pracuje w laboratorium, poiwedziala ze to jest placebo i nic nie daje :) dałam sobie spokoj. wzielam sie za cwiczenia i bieganie. efekty byly juz po tygodniu. ciesze sie ze nie wzielam tabletek, bym sobie zdrowie zmarnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy problem z Naszym SPAMOWANIEM! Szef nas zmusza do pisania kłamstw i głupot o tych tabletkach, pomóżcie! Pora na nich: Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejson1
SLIMCEA OSZUKUJE LUDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RurkaWafelek
Slimcea - Mistrzowie Antyreklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, te tabletki to jedna wielka ściema i mydlenie ludziom oczu. Już raczej nikt w to nie wierzy. Mam koleżankę, która pracuje dla jednej z tych firm. Pracownicy wynajęci siedzą godzinami i klepią głupoty w danych godzinach na formach internetowych. Masakra. Wszyscy wypisują bzdury podszywając się pod innych. Jak dla mnie to OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkspresjaZlosci
ludzie się z nich śmieją, a oni jak idioci wklejają te swoje reklamowe posty udając kogoś kim nie są. to dotyczy nie tylko tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj 99% wypowiedzi to reklamy. kiedyś dało sie tu popisać z innymi fankami sportu, dzisiaj piszą tu tylko spamowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NickLodeon
to jest jakaś masakra. o ile wiem SPAM jest karalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zKogoChcecieZrobićDebila
Dziś mają wolnei nic nie piszą, tak samo jak ich niezłomni użytkownicy i wyznawcy.... ehhh co za zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×