Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pamietacie piosenke z lat 90

Polecane posty

Gość gość

W refrenie lecialo ''Ola ola ee, ole ola ee" - oczywiscie slow zwrotkie nie pamietam. Ale tu siedza 30stki jak ja, wiec pewnei znacie i pamietacie? ;) Prosze o pomoc, bo szukam tego. Ta piosenka byla na listach w tym samym czasie co Loft - Mallorca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Real McCoy - Love and devotion. Mam nadzieję, że pomoglam mimo że do 30stki 6 lat mi brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha tak, to to, nie wiem czemu mialam takie trudnosci ze znalezieniem tego. Dzieki :) Eh to byly czasy... jak tylko wlacze taka muzyke to od razu mi sie przypomina podstawowka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamta muzyka byla 100% lepsza niż to co teraz. Jak patrzę na taką wulgarną ruhanne czy bejonce z wypiętą s\raką to rzygam... kiedyś tego nie bylo a teraz to koszmar, albo ta lady gaga masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeeeeeej. Witam. To co podałes to chyba z drugiej połowy lat 90tych. Lubie ją ale bardziej chyba kocham pierwszą połowe. Mam 35 lat i uwielbiam tamte czasy chociaż nie nakorzystałam się z nich bo jak był szał na DJ Bobo np. to ja byłam gówniara 14 lat i nie miałam wstępu na dyskoteki. Chciałam się z wami podzielić moją ulubioną listą, niektóre są z lat 80tych nawet ale i tak "robią": 2Brothers On The 4th Floor - Never Alone Marky Mark - Happy People Melodie Mc - Embrace The Power Snap - I've got the power Snap - Rhythm Is A Dancer Snap - Everybody Dance Now Marky Mark - Good Vibrations Technotronic - Get Up black box - strike it Snap! - Pump Up the Jam spike respekt Corona I Don't Wanna Be A Star Haddaway Life Captain Hollywood Project - More & more Milli Vanilli - Girl You Know It's True Ice MC Easy Bad Boys Blue - Where Have You Gone Blue System - Laila Dr. Alban - No Coke Alban - One Love Dr. Alban - Feel The Rythm Culture Beat - Crying in the Rain haddaway - rock my Dr Alban - Sing Halleluja Blackbox - Carry get up Black Box - I don't know anybody else lonnie gordon - gonna catch you Jest tego więcej ale nawet już nie chce mi sie wklejać tytułów Oczywiście hit parkietów lat 90 Haddaway - What is love Amber - This is Your Night Daddy K - Voulez Vous Coucher Avec Moi Dobre na impreze ale dziś już raczej z łezką w tle gdyż nic dziś już nie odda klimatu tamtych lat i wczesnej młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wtedy dało się jeszcze patrzeć na teledyski, nie były takie obleśne i wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy nie były wulgarne. Zalezy które. Jeśli ktoś krytykuje Rihanne czy Beyonce to wiedzcie że człowiek często ma taki mechanizm w sobie który sie powtarza z pokolenia na pokolenie że wywyższa się muzykę ze swoich lat młodości, a wykonawców z lat późniejszych miesza z błotem. Ja kocham tamte czasy, darze wielkim sentymentem ale czy była to jakaś ambitna muzyka wysokich lotów? No nie. Dzisiaj też są różne piosenki które też mi się podobają ale jest to już po prostu inny klimat już. Za pewne za ileś tam lat ktoś na pisze że "Kiedyś to były czasy Rihanna, Beyonce, a nie to co dzisiejsze ścierwo" Hehehe.. Tak to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem zupełnie odwrotny mechanizm jest z modą. Wyśmiewa się to co się nosiło kiedyś, a to co sie nosi dziś to uchodzi za fajne i stylowe. Za 10 lat człowiek pewnie znó złapie sie za głowe i sie będzie dziwił jak kobiety mogły nosić te np. rurki czy co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka - dzieki za liste :) Ja czasami slucham Rihanny, ale tamta muzyka od razu przywoluje mi na mysl fajne wspomnienia bezstresowego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szczerze tą wątpię że ktoś będzie tęsknił za rihanną czy bejonce... ta pierwsza obleśna i wulgarna, chodzi z gołą doopą, piosenki tylko 2 czy trzy fajne, reszta nic specjalnego; a ta druga to miauczy jak kot a nie śpiewa, nie wiem jak wy ale ja nie daję rady tego słuchać, tak strasznie mnie drażni to miauczenie. Co do lady gagi to w ogóle nie rozumiem jej fenomenu, bo tylko dwie jej piosenki mi się podobają: poker face i jeszcze jedna ale nie pamiętam tytułu, a reszta to takie bele co na jedno kopyto. I też jest wulgarna i obleśna, przerost formy nad treścią, muzyka beznadziejna to chociaż doopę pokaże i ubierze sie jak głupia w buty na 20 cm koturnie. To już madonna przy nich miała klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Ja zdaje sobie sprawe jak sie Lady gaga czy Rihanna kojarzą, czy Beyonce miała swój fajny czas w sumie kilka lat temu to zauważmy że żadna od kilku lat nie stworzyła żadnego hitu. Lady gaga wg mnie wyhaczyła że kontrowersja potrafi przykuć uwage i wybić kogoś na podium popularności ale przejechała się na tym już gdyż w którymś momencie to po prostu zrobiło się niesmaczne i odbiło odruchem wymiotnym. Ale jeden czasami słuchałam niektórych jej kawałków kilka mi wpadło w ucho, choć po czasie sie znudziły jak większość innej muzyki innych wykonawców. Z muzyką jak z ubraniem, człowiek lubi zmieniać co rusz na coś nowszego, choć czasem lubi wracać do niektórych. Ale jedna jej piosenka mi się miło kojarzy i lubię, taka radosna i kojąca dla ucha. To był teledysk we włoskim klimacie "eh eh" Oczywiście można dyskutować o setkach innych ludzi gorzej lub lepiej sie kojarzących niż tylko te trzy panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×