Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TarotOnline

tarot wróżby z kart wahadło karty Lenormand

Polecane posty

Gość TarotOnline

Witam serdecznie, Dzięki kartomTarota jestem w stanie odpowiedzieć praktycznie na każde konkretne pytanie. Pomogłam już setkom osób odnaleźć siebie i podjąć ważną w ich życiu decyzję. Moje wróżby pomagają uświadomić ludziom jak dużą mocą dysponują, pytanie tylko czy zaufają mi Państwo na tyle, aby się o tym przekonać... Nie posiadam szklanej kuli, czarnego kota i nie latam na miotle - rozkładam karty Tarota i interpretuję je w formie wróżby na przyszłość. Tarot od kilku wieków pomaga ludziom w problemach w podejmowaniu dla nich kluczowych decyzji. Sama często z niego korzystam, ale przede wszystkim stawiam karty osobom na rozstaju życiowych dróg. Moje wróżby dotyczą najróżniejszych dziedzin życia: miłości, zazdrości, finansów, zdrowia, sytuacji rodzinnej, kariery, edukacji oraz spraw codziennych,zdrowia. Podchodzę wnikliwie do każdego problemu pytającego , nie chcę nikomu przypadkowo "podciąć skrzydła" lub zabrać nadzieję. Do rozłożenia kart jest mi potrzebne Twoje imię i data urodzenia oraz jeśli pytanie dotyczy innych osób również ich imiona i daty urodzenia. Wróżbę wykonuję zgodnie z kanonem, do każdej osoby podchodzę indywidualnie, każdej osobie poświęcam około godziny czasu aby dogłębnie przeanalizować jej problem i doradzić jak ma postąpić aby było to z najlepszą korzyścią dla Niej. Proszę również pamiętać o tym, że tarot to nie wyrocznia o naszym życiu decydujemy my sami tarot jedynie daje drogowskazy doradza a nie przesądza o naszej przyszłości. Najczęściej i najchętniej stawiam karty wieczorem, wtedy mam ciszę i spokój. Wszystkich serdecznie pozdrawiam, zapraszam do zadawania pytań moim kartom i życzę samych pozytywnych wróżb. Choć niestety nie zawsze takie są ja nie leję wody i powiem Ci wprost jak jest co mówią mi karty, to pozwala uprzedzić fakty i zmienić bieg spraw dla nas niekorzystnych. Koszt wróżby to 30 zł ( do 3 pytań), 50zł - 4- 6 pytań 80zł – 7-10 pytań ( w tym oczyszczanie energetyczne gratis) Odpowiem tak dokładnie jak będę mogła, posiłkując się kartami Tarota oraz wahadełkiem. Jeśli moja oferta Cię interesuje, przemyśl dokładnie pytania i napisz je do mnie. Zapraszam wszystkich szukających porady od kart pozdrawiam Cię serdecznie, Wróżka Bonita bonita222@op.pl http://wrozkabonita.wizytowka.pl/ Twitter: TarotOnline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w to ze potrafisz wrozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×