Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumba20

Pomocy! :D

Polecane posty

Witajcie! Właśnie założyłam sobie konto tutaj po to aby zapytać Was o opinię. No więc mam 20 lat i największą moją zmorą są uda. Jestem niska i wszystko odkłada mi się właśnie w dolnych partiach ciała. Ostatnio zakupiłam skakankę i postanowiłam skakać, zaczęłam od 10 min :) Dodatkowo zdrowo się odżywiam (jem 5 posiłków dziennie, ograniczyłam słodycze i smażone potrawy, staram się pić minimum 1,5 l wody, jem warzywa i owoce) Macie jakieś ćwiczenia które pomogą zrzucić kilka cm w miesiąc? Wiem, że nie da się chudnąć tylko z wybranej partii ciała ale mam nadzieję, że znacie jakieś ćwiczenia które skupiają się głównie na udach (zwłaszcza wewnętrzną część). Liczę na pomoc z Waszej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHieronim
rowerek, ale na najniższym obciążeniu, aby spalać tłuszcz, a nie wyrabiać mięśnie. Kilka tygodni i zauważysz dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek, basen.. ja sama jeżdżę od niedawna na rowerku i chodzę na basen i widzę już efekty. cellulit zanika, skóra jest taka jędrniejsza. też mam spore uda, aż 62 cm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nasz pierwszy winowajca, odpowiedzialny głównie za otłuszczenie ud i pośladków to żeński hormon płciowy - estrogen. Oprócz otłuszczania tych "strategicznych" partii przyczynia się on także do otłuszczenia tricepsu, a u mężczyzn do odkładania tkanki tłuszczowej na piersiach. Oczywistym jest że najczęstszymi "ofiarami" estrogenu są panie i że to właśnie one mają największe tendencje do otyłości w rejonie ud i pośladków. Odkładając na bok temat antykoncepcji hormonalnej, możemy stwierdzić, że osoby obserwujące u siebie taki typ otyłości powinny szczególną uwagę zwrócić na te czynniki dietetyczne, które przyczyniają się do wzrostu poziomu tego hormonu. Jak na ironię, zalecana powszechnie w odchudzaniu soja i jej przetwory podwyższają poziom estrogenu i nie powinny być przez takie osoby stosowane. Dieta osób z otyłością ud i pośladków powinna być bardzo bogata w białko i warzywa. Naturalnym "wrogiem" estrogenu, hormonem niwelującym najłatwiej negatywne skutki jego działania jest testosteron - męski hormon płciowy. Osoby o otyłości w rejonie ud i pośladków znaczącą część swoich ćwiczeń powinny realizować w formie podnoszącej poziom testosteronu, czyli w postaci treningu siłowego. Czyż nie ironią jest to, że osoby takie (pomimo iż są to głównie panie) powinny ćwiczyć krótko i ciężko - stosując mało serii, mało powtórzeń i relatywnie duże ciężary. Nie wzrost ciężarów powinien być jednak celem takich osób - dużo skuteczniej poziom testosteronu zwiększa trening ukierunkowany na wykonanie większej ilości pracy w jednostce czasu. Doskonałym przykładem takiego treningu jest między innymi EDT Charlesa Staleya. " Źródło: http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=22039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szox100
Cieplejsze dni coraz bliżej więc bieganie jak najbardziej wskazane przy takiej temperaturze, dobre buty z http://free-run.pl/ i powodzenia :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×