Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochanazazdrosnica95

Pomocy!Zerwał! Nw co mam robić

Polecane posty

Cześć mam 20 lat moj były chlopak 25 . Byliśmy ze sobą od roku , lecz on 2 lata sie o mnie starał , byl moim przyjacielem . No i po tym roku zaczęło sie sypać . Mi zaczęło odwalać o wszystko sie czepiałam , kontrolowałam go ,wszystkiego zabraniałam i bylam mega zazdrosna . Wiem że mnie bardzo kochał nasz związek był jak bajka byliśmy tacy w siebie wpatrzeni , za rok miał być ślub ...Planowaliśmy nawet dziecko tak za 2 lata jak skończę studia...No i jak ze man zerwał ja go błagałam o druga szanse nie raz sie poniżałam a on spotykał sie ze swoja przyjaciółka o której istnieniu nie widziałam ;/ chciałam dac sobie spokój lecz nie moge . Od naszego zerwania minęło 2 miesące a ja nadal za nim płacze ;/ Powiedziałam mu żeby mi powiedział że mnie nie kocha a on że , nie moze mi tego powiedziec bo cos nadal do mnie czuje . Ostatnio troche ze soba gadamy piszemy . On mi powiedzał ze o mnie myśli i że mu się ostatnio ciągle śnię , i ze chce sie spotkac ...ale w celach seksualnych bo ze man mu bylo najlepiej ;/ Powiedziałam Mu ze sie z kims spotykam to napisal do tego typka żeby dał mi spokój . Ja już nie wiem co mam o tym myslec . Chciałabym go odzyskać bo strasznie go kocham . Jestem gotowa sie dla niego zmienic . Co o tym my myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy że za wcześnie zaczęłaś się p.epszyć i prowadzać ze starszymi chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc myślimy dalej: wśród nizin społecznych i żuli to normalne. "Wielka miłość", awantury, sex, znowu awantury, znowu sex, znowu awantury, odejścia, powroty, znowu awantury, znowu sex, poniżania, znowu sex...... Jak to u żuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie przypomnialam sobie dlaczego nigdy na nic nie pytałam na kafeterii . Większość z ludzie sie tu wypowiadających potrafia tylko siac ferment i poniżać druga osobe zamiast jej pomóc. jakie to smutne że nasz naród tka nisko upadł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieję się teraz z tych problemów, sama mam 33 lata i facet mnie zostawił po 12 latach i ślubie (na szczęście bez dzieci), ale rozumiem, bo w Twoim wieku miewałam podobnie. Pewnie banał, ale naprawdę go olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden naród nie trawi wyszczekanych suczy. ...chociaż podobno ludy północy w czasach głodu trawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...jak alkoholik nad piciem. Starać się , a panować - wielka różnica. Twój BYŁY facet zachował resztki instynktu samozachowawczego. Jeśli, jak piszesz, go kochasz - to daj mu spokój! Furiatko j..ana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu spokoj, bo on juz przez ciebie sie wycierpial. Popracuj nad soba, wyciagnij wnioski i nigdy juz sie tak idiotycznie nie zachowuj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Ci bardzo zalezy to porozmawiaj z nim szczerze. Powiedz, ze zastanowialas sie nad soba, waszym zwiazkiem i zauwazylas ze Twoje zachowanie nie bylo w porzadku, ale chcialabys je zmienic. Spytaj sie czy jeszcze mu zalezy i bylby w stanie sprobowac jeszcze raz, od nowa. Nie narzucaj sie, mow na spokojnie i nie naciskaj. Jesli nie bylby zdecydowany, daj mu czas do przemyslenia, ale pokaz ze chcesz to naprawic i cos zmienic. Bedziesz wtedy miala pewnosc ze zrobilas wszystko aby to uratowac, jesli sie nie uda, trudno, niestety nikogo nie zmusisz do milosci. I nie wypisuj juz do niego wiem ze jest czasem ciezko ale uwierz ze proszenie o bycie razem przynosi odwrotny skutek. Z drugiej strony nie wiem czy jest sens wchodzic drugi raz do rzeki. Troche dziwna wydaje mi sie ta sytuacja z przyjaciolka i pisanie o spotkaniu tylko w wiadomym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×