Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szycie to moja pasja

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny. Ostatnimi czasy chcialabym wyjsc z ukrycia i zacisza domowego i ogarnac powoli szycie dla wiekszej ilosci osob. Ale wiem, ze wiaze sie to z pewnymi wydatkami i zakupem odpowiedniego sprzetu. Pieniadze to kwestia drugorzedna - sa dotacje, a mam akurat w domu specjaliste. Problem pojawia sie, jesli chodzi o sprzet - nie mam pojecia, czego konkretnie moge potrzebowac. Wiem, ze w przypadku pojscia na masowke nie sprawdzi mi sie sprzet, ktory obecnie posiadam, a ktory jest dosc podstawowy. Od zakupu czego powinnam zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotery, lagowarki, noze automatyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to ma sens skoro teraz firmy zlecaja szycie w bangladeszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci przypadkow moze tak jest, ale jest cala masa osob, ktore cenia wyroby made in Poland, wiec ja wierze w to, ze takie dzialania maja jednak potencjal. Plotery, lagowarki, noze automatyczne - znam tylko jedna firme, ktora sie tym zajmuje (plus jeszcze serwisowaniem tego dziwnego sprzetu) i jest to Plot-er z Pabianic z lodzkiego. Nie wiem, czy to monopolista na rynku, ale na nic innego sie nie natknelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to Twoja pasja, a szukasz w tym fachu pracy to zajrzyj na rekrutacyjnarewolucja.pl, sam ostatnio skorzystałem z jednej z ofert i dziś cieszę się dobrą pracą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez. Przez lata pracowalam jako krawcowa w szwalni, ale odkad się zmienil szef jest coraz gorzej. Dlatego już powoli rozkręcam swój walsny biznes. Będzie to pracownia krawiecka. Czekam na decyzje czy dostane dofinansowanie na sprzet, bo chce kupic taką maszynę http://www.hillob.pl/ . na niej można robic wiele dobrych ubran. Jak dostane pieniadze to uciekam z tej fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uwielbiam szyć. Mam profesjonalną maszynę do szycia którą kupiłam w firmie Program B http://zaszywarki.pl/. Firma ma w swojej ofercie również profesjonalne akcesoria igły, nici. W razie czego oferuje również naprawy sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kojarze tylko i wylacznie plot-er, nie obila mi sie o uszy inna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będziesz chciała zacząć robić to na większą skalę, to warto rozważyć założenie własnej działalności, np. internetowego sklepu. Wtedy na pewno będzie ci potrzebna kasa fiskalna (np. http://kdf.poznan.pl/), więc warto rozważyć wszystkie za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze moze przydac ci sie namiar na firme, ktora pomaga biznesom z branzy odziezowej: plot-er

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele maszyn które mogą ci się przydać mozesz kupic od firmy Plot-er ja używam plotera i lagowarki ich produkcji, bardzo dobry jakościowo sprzet i co najważniejsze znacznie tańszy niż konkurencyjne maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! :) pewnie w takim biznesie przyda się sporo samozaparcia i inspiracji, ale także dobrej jakości materiałów. O ile tkaniny dostaniesz niemal w każdej hurtowni, to dodatki krawieckie proponuję zamawiać z http://krawgors.pl/ - mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, gratuluję postanowienia - przejście na szycie profesjonalne to dobry pomysł. Co do sprzętu - to zależy co konkretnie chcesz robić - jakie produkty. Znam świetny sklep www.bosmann.com.pl - to importer maszyn szwalniczych, przejrzyj ich asortyment i zobacz, jaki jest zakres cen. Podpowiem, że maszyny ultradźwiękowe mogą być strzałem w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×