Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodakowska

Polecane posty

Gość gość

Hej, jest tu ktos może kto ćwiczył z Chodakowską ? Od 2 dni ćwiczę bo mam dość oglądania własnego ciała! Nie poddam się o będę ćwiczyć :) mógłby ktoś sie pochwalić własnymi doświadczeniami z Ewą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie dziś mam zamiar zacząć z chodakowska :D Muszę boczuchy moje zgubić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to brzuch mam do zgubienia i boczki oraz uda w sumie to wszystko :) pierwszy raz to ćwiczyłam z nią to po 10 minutach padłam , a dzisiaj to już po 25 minucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę powodzenia ! :D U mnie po ciąży boczki strasznie wyglądają. Uda i nogi chudziutkie a bebech jakaś galareta. Śmiesznie to aż wgląda. Mam nadzieję, że się nie poddam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to po ciąży już 4 lata . Brzuch też okropny i dziwię sie sobie, ze wcześniej z tym nic nie robiłam ;/ leniwa jestem to dla tego, na dzień dzisiejszy to waga 68.800 mam nadzieję, że będę mogła sie pochwalic efektami i nie wymięknę :D A motywacja taka, że chcę wziąć ślub z partnerem i chcę jakoś normalnie w końcu wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z nią ćwiczę od ponad miesiąca. Tylko nie robię wszystkiego na raz. Robię przerwy, bo inaczej nie dałabym rady. Widać, że moje ciało jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×