Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nie poszłam do pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Ciężka sytuacja... nie poszłam do pracy. Nie chciałam. Wstałam, ubrałam się miałam wyjść... ale zostałam w domu. Nie wiem co teraz. Wiem, że nie chcę już tam wracać. Nie jestem chora... nie należy mi się urlop. Dostałam umowę na okres próbny 3 miesiące... przepracowałam miesiąc. Praca okazała się porażką, z szefostwem nie można porozmawiać, nic nie rozumieją. Nie wiem co teraz... czuję, że to początki depresji... w życiu jak nigdy namieszało mi się niesamowicie... ostatnio przechodzę pasmo porażek. Takie załamanie dosłownie mnie przerasta. Nie wiem jakie czekają mnie konsekwencję. Dyscyplinarne rozwiązanie stosunku pracy? Kara pieniężna? Kompletnie się na tym nie znam. Wczesniej pracowałam na umowę zlecenie. I wcześniej nie miałam takiej sytuacji... Jedyne co mnie teraz interesuje to zagrzebać się w łóżku i nie wychodzić stamtąd ani na krok... wiem, że rodzina, partner tego nie zrozumieją. Pewnie nikt tego nie zrozumie. Telefon wyłączyłam, zamknełam drzwi i zostałam sama. Teraz tylko zastanawiam się co będzie dalej... czy w ogóle kiedyś taki stan mi przejdzie. Ale już wtedy będę bez pracy (pewnie z tego powodu będę miała same problemy...), a najbardziej obawiam się mojego męża. Nie wiem co mu powiedzieć. Nie mam pojęcia. Czy ktoś miał taką niechęć do wszystkiego jak teraz ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×