Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lillypessimist

Ginekolog NFZ Poznań KOBIETA :)

Polecane posty

koniecznie kobieta! - wiem, są wredne, ale do faceta nie pójdę ;) Polecajcie swoich ulubionych lekarzy, zależy mi na jakimś bliższym terminie, ale nie wiem czy to w ogóle możliwe jeżeli chodzi o NFZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ul. Kórnickiej... kobieta ginekolog-onkolog, na NFZ i też prywatnie w inne dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w necie: dr Zawiejska (Hipokrates, os. Marysieńki 25) i dr Sajda (ul. Lutycka) - obie na 100% przyjmują w ramach NFZ dr Hansz (poradnie lekarskie Gaja) aczkolwiek nie wiem czy NFZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż okazuje się iż pani doktor Hansz przyjmuje na NFZ ale nie wiem czy się do niej wybiorę... Dopiero teraz przeczytałam opinie i wiem, że jeżeli do niej pójdę to będzie to bardzo "trudna" wizyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, już szukałam tą drogą :) są tam głównie albo sami prywatni... Ale zapomniałam jeszcze dopisać POSUM :) Poznański Ośrodek Specjalistyczny Usług Medycznych na al. Solidarności. Są tam trzy panie ginekolog - Ewa Głyda, Maria Jędraszak i Wiesława Śmierzchała - Mierzwa, która na NFZ przyjmuje również w Euromedzie na os. Piastowskim (mimo, że jest to NZOZ to mają podpisaną umowę z NFZ) naszukałam się... mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnvm
i do kogo poszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×