Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy doceniacie swoich rodziców?

Polecane posty

Nie zawsze było mi po drodze z rodzicami, nadal zdarza mi się pokłócić z matką, ale im jestem starsza, tym bardziej doceniam to, że moi rodzice to wykształceni ludzie na poziomie. Im więcej ludzi poznaję, tym wyraźniej widzę, jakim wyjątkiem są tacy ludzie na tle społeczeństwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej ich docenisz gdy poumierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walłam wielkiego kloca jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie doceniam., nie kocham ich, wszystko mi jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby nie mieli wykształcenia to byś ich nie doceniała? lol docenia się rodziców za to jakimi są rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzedniczka. Moj ojciec zmarł, nie był złym człowiek, zbłądził. Alkohol go zniszczył, pozniej zaczął sie leczyc, przyszła choroba do tego. Przez ostatnie pare lat, nie mogłam zobaczyć sie z nim. 3 lata temu przed Bożym Narodzeniem, miałam plany, ze wreszcie zobacze jego, zabiorę go ze sobą, zeby moje dzieci poznały go, wiedziały, co to znaczy miec dziadka. Niestety, juz nigdy go nie zobacze. Niech spoczywa w pokoju*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walłam wielkiego kloca jest pięknWalłam wielkiego kloca jest piękny y Walłam wielkiego kloca jest piękny Walłam wielkiego kloca jest pięknyWalłam wielkiego kloca jest piękny Walłam wielkiego kloca jest pięknyWalłam wielkiego kloca jest piękny Walłam wielkiego kloca jest piękny Walłam wielkiego kloca jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy widze rodziców niektórych moich znajomych, to myślę, że jakbym sama miała takich to faktycznie bym nie doceniała. :P Przeraża mnie, jacy niektórzy ludzie są prymitywni. Na pewno nie chciałabym mieć rodziców głupich, ale za to nadmiernie "wyluzowanych" i 'fajnych", bo tacy ludzie nie potrafią dobrze wychowywac dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam za co swoich doceniać. Nic mi w życiu nie dali (oprócz życia, którego wolałabym nie mieć). Nigdy nawet dobrego słowa. Jestem zniszczona psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi tylko o formalne wykształcenie samo w sobie tylko o poziom intelektualny jaki sobą reprezentują :) Nawet jakby nie byli wykształceni, ale i reprezentowali sobą dużo, to też bym doceniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można być wykształconym i inteligentnym, a jednocześnie toksycznym, złym i despotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak by" a nie "jakby", kretynko bez szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceniasz rodziców tylko za to? Znam wielu ludzi bardzo wykształconych, obytych, czarujących i na poziomie, którzy rodzicami są beznadziejnymi. Toksycznymi, z przesadnie wygórowanymi oczekiwaniami wobec dziecka. Lub wręcz przeciwnie, pozostawiających dziecko i sprawy jego wychowania swojemu biegowi. Moi rodzice nie mają studiów, ale mają dobre zawody przynoszące niezłe pieniądze, inteligencję, kulturę, takt... Ale doceniam ich przede wszystkim za to, że kochają mnie taką, jaka jestem i akceptują wszystkie moje życiowe wybory, choć czasem nie od razu i z lekkim bólem serca. :D Mogę porozmawiać z nimi o wszystkim i zawsze liczyć na ich wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko za to albo aż za to. W końcu skoro przekazali jej takie wartości to to jest dla niej ważne. I w sumie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×