Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada przed ślubem

Polecane posty

Gość gość

Jestem w strasznym dołku mój narzeczony zdradził mnie miesiąc przed ślubem... nakryłam go jak pieprzył się z moją koleżanką w naszym mieszkaniu... Dla mnie to jakiś koszmar zły sen... Jak mam się po tym pozbierać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę. Jestem facetem i chyba odwołałbym ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się dziewczyno, że teraz, a nie po ślubie. Powinnaś dać na mszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, dla mnie zdrada to jest ewidentny koniec bez żadnego ale... niektóre kobiety są na tyle głupie że wybaczają.... Nie wiem jak się pozbierać, zdrada ogólnie boli a chwile przed ślubem to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy sie powen przed slubem wyszumiec nie wiem,o co te halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradził, to zdradził, na chuj drążysz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitana
Ja bym odwołała ślub i zostawiła go. Ludzie, szanujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos wyzej napisał : dobrze ze przed slubem . popieram . Pewnie strasznie trudno sie pozbierac .... ale facetów pełno dookoła i sa tacy co nie zdradzaja bo kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, że ty też zrobisz to z jakimś kolegą na jego oczach w waszym mieszkaniu, a potem zobaczysz, czy ten związek ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Naprawde ci wspolczuje:( Ale moim zdaniem niewarto wchodzic w zwiazek z facetem ktory nie potrafi byc wierny juz w jego poczatkach. Wiec rozstan sie z nim bo to d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada nie jest powodem do rozstania, ale pod warunkiem że była to jednorazowa przygoda i potraficie oboje żyć dalej razem, bo jeżeli ktoś ciągle zdradza to nie jest wart wybaczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradz go z jego kolega niech cie przylapie a potem odwolaj slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzei gnojek zawsze Cie zdradzal ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare tygodni przed slubem bylam u kolerzanki na imprezie, bardzo wesolo bylo do pewnego momentu, a bylam sama bo moj przyszly byl w delegacji. Zaczelam rozmawiac tak na luzie z facetem ktory byl uczestnikiem tego spotkania. I tak od slowa do slowa az wyladowalam u niego w mieszkaniu dwie ulice dalej.A ze bylam po paru lampkach wina,to zaczelismy sie troche do siebie przytulac, tak sie jakosc zlorzylo ze zaczelam mu jego ku/tasa masowac i do buzi ladowac a ze mi to nie wystarczylo to sie na rzerznieciu mnie skonczylo, dlugo o tym spotkani myslalam ale juz nigdy sie z nim nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się przyzwyczaić do tego będzie więcej zdrad z czasem...,nigdy nikt się nie zmienił!!!! Jak wyjdziesz za niego to już twoją sprawa,i tak się wasz związek rozpadnie ,mimo że teraz on już jest mądrzejszy bardziej będzie się pilnował,ale ty i tak wykryjeszz nowe zdrady itd.... On ma kooreski charakter tego nie zmienisz jego natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Zgadzam się w 100%. Jak się zgodzi i Ty to przetrwasz to możecie spróbować zamykając w ten sposób temat, a jak nie to nie s****************la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani  Perwersja
Osoba która już posmakowała zdrady, gdyż poczuła adrenalinę coś innego zawsze będzie już zdradzać. A ty o zdradzie potrafisz zapomnieć, wybaczyć i przygotować się na więcej takowych zdrad? zdrada chyba zawsze pozostaje w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie za 100 punktow czy kogos kto ma zwyczaj zdradzac partnera slub powstrzyma przed zdradami? przeciez zawsze moze powiedziec ze widzialy galy co braly... z drugiej strony czy wolisz wiedziec ze cie partner/ka wali w rogi czy zyc w blogiej nieswiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak raz zdradzil to bedzie zdradzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoim zdaniem nie ma fanow papierka? tyle sie slyszy ze ludziom papierek do szczescia niepotrzebny...a nie ma ludzi uwazajacych ze po slubie to co innego niz przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×