Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam porady

Polecane posty

Gość gość

Witam szukam porady ponieważ nie odpowiada mi praca jaką mam i doszedłem do wniosku że czas spróbować swoich sił we własnym biznesie. Chciałbym postarać się o dotację na rozwój działalności z PUP ale słyszałem żeby dostać dotacje musze pobierać zasiłek dla bezrobotnych inaczej moja prośba o przyznanie dotacji zostanie odrzucona. Tak więc jeśli sam sie zwolnie to przez jakiś okres nie będę pobierał zasiłku więc z dotacji nici. Może ktos miał podobną sytuację i coś doradzi albo poda jakiś sposób by szef sam mnie zwolnił ? Z góry dziekuje za sensowne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj czegoś na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, które przykują Twoją uwagę! na prawdę warto zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kombinować, poszukaj po prostu nowej lepszej pracy i tyle. Ja również kilka tyg temu zmieniałam ponieważ w poprzedniej mało zarabiałam. Znalazłam pracę na http://www.lsj.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Najlepiej to zasięgnij porady w PUP. Ale z tego co wiem nie musisz być na tkz. kuroniówce żeby dostać dofinansowanie na otwarcie własnej działalności, wiem że to kwota ok. 20 tys zł czyli 6-krotna wysokość przeciętnego wynagrodzenia a działalność swoją podjąć w terminie 4 tygodni od daty podpisania umowy, nie podejmować zatrudnienia w okresie pierwszych 12 miesięcy prowadzenia działalności, rozliczyć się w ciągu 2 mies. z wydatkowania środków. Ale musisz spełniać wiele innych warunków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×