Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małorolny

To już dla mnie zbyt skomplikowane

Polecane posty

Gość małorolny

Zaczęło się od tego, że nasz kogut zniósł jajko. Żeby usunąć diabelstwo, jajko potłukłem, a koguta zarżnąłem. Stara właśnie wróciła ze szpitala po porodzie czwartego dzieciaka. Przyznała się, że zdała egzamin po korespondencyjnym kursie genderu i już wie, że gender nie dotyczy tylko ludzi. Kogut miał wewnętrzne przekonanie, więc miał prawo. Więc żebym się nie chował w garażu, bo ona takiego zaścianka nie zniesie. Wyprasza sobie także homofobię, bo postanowiła być facetem, a nawet gejem. Gdy na chwilę się obróciłem, wepchnęła mi kij szczotki do o***tu. Gdy zagroziłem, że zakapuję do proboszcza, to mi powiedziała: - no i dobrze, to pójdziemy razem. Skończę z monopolem kleru na ministrantów. Ja mu ich odbiję. No i co ja mam robić? Nie nadążam za postępem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy na chwilę się obróciłem x jeśli się oBróciłeś, to znalazłeś się dokładnie w tym samym miejscu i położeniu :P (vide: obrót)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małorolny
"jeśli się oBróciłeś, to znalazłeś się dokładnie w tym samym miejscu i położeniu" x Ty nie masz pojęcia czego można narobić Obracającemu się w TRAKCIE jego obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×