Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to nie jest temat dla wrażliwych. problem w miejscu intymnym

Polecane posty

Gość gość

Kilka dni temu po wewnętrznej stronie warg sromowych zrobiła mi się gula. Wczoraj była już duża, bardzo boląca. Dzisiaj zauważyłam, że zaczęła sączyć się z niej krew pomieszana z ropą. Teraz się już zmniejsza, ale co jakiś czas sączy się z niej wydzielina. Czy to coś poważnego? Czy powinnam udać się do lekarza, czy zaleczyć i zobaczyć, czy będą nawroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nie dla wrazliwych ? To nie jest temat na erotyczny, głupia bżdziągwo, spadaj na ginekologię bo rzygać się chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę pisać w tym dziale, bo tu się o różnych obrzydliwościach pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowotwor to goz Twardy i nie bedzie sie nic saczyc.Do tego moze to byc zwykly ropien.Nie wiem czy uprawiasz seks wtedy moze byz zakazenie lub zainfekowanie.Dobrze jest przemywac Szarym mydlem ono dziala antybakteryjnie! Co do ginekologa mozna Tam sie zakazac bo czesto dochodzi u ginekologa,dentysty,laryngologa!Ja ide raz na dwa lata i podczas Kazdego badanie jest maz jak i przy porodach uczestniczyl.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008r art 21 o obecnosci osoby bliskiej podczas badan i zabiegow Nawet w szpitalu Zawsze Decyduje Pacjent o takowej obecnosci nia lakarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwosciach np jakich ? moze sex to dla ciebie obrzydliwosc to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 30 lecz sie psycholko z tym twojim zalosnym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam czasami, gdy organizm slaby, np. po grypie. Pozwalam swobodnie wyplywac tej zawartosci z gulki i samo sie goi po jakims czasie. Pytalam lekarza, mowil, ze to nic groznego, po prostu taka tendencja. Ale jesli Ty masz obawy, to sama tez sie skonsultuj. Uszy do gory, nie martw sie na zapas. I ladnie z Twojej strony, ze w temacie uprzedzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Poobserwuję jeszcze i w razie czego pójdę do lekarza. Mam nadzieję, że samo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w razie czego pójdę do lekarza x jakie "w razie czego", ropa- to na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.32 dlaczego ublizasz dziewczynie czy jestes lekarzem bo cie dotyczy? Do dziewczyny wpisujacej 16.30 dzieki za madra porade bo do lekarza pojsc to Ostatecznosc!Jak nie ma potrzeby to sie nie chodzi po lekarzach widze to po babci i mamie nie chodza a lecza sie ziolkami itp. A zyja zdrow bo tabletko szkodza zwlaszcza watrobie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×