Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelajt

Mam 16 lat, jestem pulchna i płaska ;(

Polecane posty

Pomocy! Ważę 64 kg (mam 173 cm wzrostu) wiem, że to normalna waga, ale kompletnie nie wyglądam na tyle ile ważę. Nogi mam w porządku jedynie trochę większe uda ale mi nie przeszkadzają tylko mój brzuch ;( Jest obrzmiały i duży. Ale najgorsze jest to że nie mam piersi. Noszę 70 B bo w większych tonę. Przeciez pulchniejsze dziewczyny powinny z reguły miec większe piersi! Boję się, że jak schudnę te 5 kg to wgl. będę A nosiła. Ktoś podpowie jakie ćwiczenia robić by mieć płaski brzuch, ale żeby piersi nie zmalały. Wciąż jednak liczę. że urosną. Tylko proszę o normalne odpowiedzi :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi rosną wraz ze wzrostem poziomu kobiecych hormonów we krwi. Musisz po prostu zaczekać. Jeszcze ci urosnął. A jeżeli chodzi generalnie o atrakcyjność seksualną, to od rozmiaru piersi ważniejsze jest abyś chętnie obciągała. Mężczyźni bardzo to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cwiczen na plaski brzuch. Tluszcz z ciala spala sie rownomiernie - wiec duzo cwicz, brzuch tez zniknie. Cwicz tez miesnie klatki piersiowej. AA, i rada wyzej jest jak najbardziej do rzeczy. Jak masz ladna buzie to polykanie to bardzo wazna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij ćwiczyć na cycki najlepsza jest czekolada:) A tak poważnie to wyglad kobiety to do 21lat sie kształtuje. Pamietaj kocha sie za to kim sie jest a nie za cycki czy zgrabny tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze nikt nie wspomnial o obciaganiu. Cwicz - najlepiej z ogorkiem szklarniowym. Badz ladna, inteligentna, dowcipna i malo wymagajaca - i swiat stoi przed toba otworem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha każdy o jednym xD Nie martw się nie masz czym bądź otwarta, pracowita i usmiechnięta. Nie ma sensu tracić czas na zamartwianie się błahostkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję porządne ćwiczenia na mięśnie brzucha. A czy masz na brzuchu sadełko? W górnej czy dolnej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz czipsów, pizzy i zapiekanek, pączków, drozdzówek i wszelkich buł. Zero slodkich napojów, piwa. Codziennie godzina marszu/szybkiego spaceru. Brzuch to zarcie jak wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×