Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurczak z ryżem i warzywami

Polecane posty

Gość gość

mój obiad plus tzatzyki - pychotka a co wy dzisiaj jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak, warzywa i ryż - łatwy i szybki obiad! Składniki: 2 piersi z kurczaka 1-2 torebek ryżu 1 papryka czerwona 1 cebula czerwona 1 cebula zielona 1 ząbek czosnku 1 duża marchew 1 puszka groszku 2-3 łyżeczki koncentratu pomidorowego sól, pieprz, przyprawa do kurczaka Kurczaka umyć, osuszyć i pokroić w kostkę. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą do kurczaka. Usmażyć na złoty kolor. Cebule obrać i drobno posiekać. Posolić i zeszklić na maśle. Dodać posiekany ząbek czosnku. Marchew obrać i pokroić w plasterki. Paprykę umyć i również pokroić w kostkę. Dodać do cebuli i chwilę razem smażyć. Całość posolić i doprawić pieprzem i zalać odrobiną (!) wody (tyle, żeby mniej więcej pokryć warzywa). Dusić ok. 15 minut. Doprawić jeszcze solą. Ja dałam też sporą ilość pieprzu, zależy od gustu. Dodać koncentrat. Dokładnie wymieszać. W tym czasie ugotować ryż w dobrze osolonej wodzie. Groszek odcedzić i dodać do warzyw. Dodać również usmażonego kurczaka. Na końcu dodać ugotowany ryż. Dokładnie wymieszać. Można podawać też oddzielnie. Można dodać odrobinę śmietanki kremówki, ale nie trzeba. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny przepis! skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kurczaka idealnie pasuje też ananas, ananas ponoć pomaga lepiej trawić białko, ja drób, wyroby wędliniarskie zamawiam w http://www.kiszeczka.pl/ i potrawy mi zawsze świetnie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUURWECZKO spamerska WYPPPIERDALAj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×