Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Fascynują mnie podwórka kamienic

Polecane posty

Gość gość
W moim mieście podwórka kamienic to tzw ciemne "kominy" i nie podobają mi się. Gdybym miała powiedzieć co mnie się podoba to stare lokomotywy one naprawde mają swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam i nie znam Szczecina, ale zasięgnełam informacji w internecie, i dowiedziałam się, że wiekszośc Szczecińskiej starówki została zniszczona podczas wojny i nie odbudowana. Zachowało się choć troche starych kamienic? Jesli większośc "kamienic" jest powojennych, to faktycznie jest nieciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie ze zrównali z ziemia cala Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zachowało się sporo pięknych zabytków ale problem moim zdaniem polega na tym że obok pięknych zabytków np. pałac pod globusem wybudowano komunistyczny potworek tak że piękne zabytki mieszają się z szkaradziejstwami, ale możemy pochwalić się pięknymi Wałami Chrobrego, 5 pałacami (byłych rezydencnji), kamienicą loitzów, zamekiem książat pomorskich, i kilkoma kościołow. Znajduje się puszcza Wkrzańska, Bukowa i Goleniowska. Szczecin to takie specyficzne miejsce gdyz mieszkają tu kresowiacy potomkowie ludzi przesiedlonych z Lwowa, Staniławowa czy Wilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie masz gdzyż masz blisko do Zakopanego a ja lubie góry, poza tym Kraków to piękne miasto. My mamy blisko nad morze bo ok 90 km ale wole góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilko, jesteś dziewicą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamienice z zasady kryją zaniedbane klatki schodowe i parking zamiast podwróka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×