Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z mamutem w srodku spalam

toz to MAMUT

Polecane posty

Gość z mamutem w srodku spalam

Nigdy nie spodziewalam sie, ze spotkam faceta, ktory bedzie mial zdecydowanie za wielkie przyrodzenie. Sluchajcie... to w p****lach ciezko takiego zobaczyc pechowiec.gif Bylam w ciezkim szoku, ale oczywiscie nie dalam po sobie poznac i szalelismy na calego jezyk.gif Ale jest tak ogromny, dlugi i gruby, ze az sama sie zdziwilam, ze mi sie zmiescil. Facet powiedzial do mnie, ze mmm... ale fajna ciasna cipcia. I tak kilkakrotnie mi powtarzal podczas seksu, delektowal sie wrecz tym uczuciem. Ciezko, zeby przy takich jego rozmiarach c*pka nie byla ciasna smiech.gif Jestem obolala. Najnormalniej w swiecie obolala. Ja nie wiem jak nasze zycie erotyczne mialoby wygladac. Facet fajny, w seksie widac, ze cos tam rozumie oczko.gif no ale ten jego wieeelgachny k***s, ktory wrecz mnie rozpruwa od srodka... W zwisie ma tak grubego i dlugiego, ze niejeden w pelnym wzwodzie nie ma takiego. Serio.. mowie serio pechowiec.gif Nie wiem czy sie cieszyc czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mamutem spalam w srodku
Skopiowalam temat z dyskusji ogolnej. Doszlam do wniosku, ze to temat bardziej erotyczny :P Ide niebawem do niego. A mnie tak wszystko boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym takiego raz. .. .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz byl moim czwartym i wierzcie albo nie,ma tak grubego ze wepchac mi nie mogl,nawet rozdziewiczanie tak nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×