Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nowa płyta Slayera już za 4 miesiące!!!

Polecane posty

Gość gość
dj kremówka lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jesteś zaznajomiona z penisem? zaprzyjazniona ? czy sklocona?a może sama masz penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne kapele pamiętam z młodych lat,brakuje mi i chyba wrócę do tego tylko muszę się trochę ogarnąć aby znowu być na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=XtLvlaGJJEU ON AND ON SOUTH OF HEAVEN! ON AND ON SOUTH OF HEAVEN! ON AND ON SOUTH OF HEAVEN! ON AND ON SOUTH OF HEAVEEEEEEEEN! "Fajne kapele pamiętam z młodych lat,brakuje mi i chyba wrócę do tego " Jak można słuchać takiego fajnego zespołu a potem przestać? :P Nie lepiej słuchać cały czas bez przerw? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyta? Kto teraz kupuje płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Chyba nowa "pyta" satana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"płyta? Kto teraz kupuje płyty. " Sporo osób. W środowisku metalowym jest bardzo wielu kolekcjonerów płyt, a ściąganie mp3 jest bardzo źle postrzegane :P Na skutek tego płyty z muzyką metalową są jednymi z najlepiej sprzedających sie w Polsce, mimo iż ta muzyka nie jest szczególnie popularna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że Kerry King powiedział, ze mają już nagrane 6 utworów na jeszcze nowszą płytę? :) Pewnie nie będzie trzeba czekac bardzo długo, myślę, że kolejny album po tegorocznym zostanie wydany już w przyszłym roku :) Uwielbiam ten zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za zespół ? W życiu o takim nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sluchasz jakiś zupelnie nie znanych zespołów. To jakaś garażowa muzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa metal . Kto tego dzisiaj jeszcze słucha ? To stara muzyka z lat 70 tych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty sluchasz jakiś zupelnie nie znanych zespołów. To jakaś garażowa muzyka ? " Te zespoły grają na festiwalach przed 80 tysięczną publicznością, więc nie wiem jak można okreslić tą muzykę jako garażową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aaaa metal . Kto tego dzisiaj jeszcze słucha ? To stara muzyka z lat 70 tych . " Ani Slayer, ani tym bardziej Arch Enemy nie istniały w latach 70 :D Szczególnie że Arch Enemy to zespół założony w 1996 roku :D A słuchają tego miliony ludzi na całym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta publiczność to policzona z 20 lat ? Nikt już nie słucha metalu.Bylo minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta publiczność to policzona z 20 lat ? Nikt już nie słucha metalu.Bylo minęło " Nie, to coroczna publicznosc festiwalu w Wacken w Niemczech, i niektórych edycji Sonishpere z ostatnich lat :P Skoro nikt nie słucha, to czemu utwory metalowe mają miliony odtworzeń na youtube, na koncertach są tłumy, w Polsce TYGODNIOWO odbywa się 20-40 koncertów metalowych i nie ma problemu, żeby spotkac osobe w koszulce metalowego zespołu na miescie? :P To, że na twojej wsi nikt nie słucha, to nie znaczy, ze na całym świecie tak jest, opuść kiedyś swoją wieś, i zacznij zwiedzać świat, to ci dobrze zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapostowałam wyżej kawałek mający 10 milionów odtworzeń przez 13 miesięcy od zamieszczenia na youtube :D Faktycznie, "nikt nie słucha" :) Zamieszcze go jeszcze raz, zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=InRMwptcgAo Jakoś nigdy w życiu nie mialam problemu z spotkaniem osób słuchających tej muzyki :P Wiec powtórzę, to twoja wieś jest dziwna, a caly świat się do niej nie ogranicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z metalu to ujdzie Scorpions lub Europe reszty nie da się słuchać. No może jeszcze parę kawałków Guns' n'Roses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilko, jesteś dziewicą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilko, jesteś dziewicą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×