Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy jakie są wasze ulubione książki

Polecane posty

Gość gość jjnb
Uwielbiam kryminały, nie będe wymieniać książek bo jest ich za duzo, mam kilku ulubionych autorów - Charlotte Link, Camilla Lackberg, Nele Neuhaus, Aghata Christie - wow same baby ;) fenomenalny jest Stieg Larsson i jego trylogia Millenium, ostatnio zaczęłam tez czytać Harlana Cobena ale przeczytałam dopiero jedna. Czasami lubie sobie zrobic odskok i przeczytać cos innego np ostatnio skusilam sie na sagę Zmierzch i Slumdog milioner z ulicy - obie pozycje fajne ale kryminały u mnie zdecydowanie sa na pierwszym miejscu! A w młodości uwielbiałam Harrego Potera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam nastolatka zaczytywalam sie w ksiazkach dla mlodziezy Chmielewskiej, takie przygodowe kryminaly :) rewelacja i jeszcze w Krystynie Siesickiej, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w jezycjadach Malgorzaty Musierowicz, Siesicka tez lubilam. Ulubiona to chyba Opowiesc dla przyjaciela Haliny Poswiatowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś lubi książki Michaela Connely to dzis wieczór na Polsat Film jest film na podstawie jego książki wg mnie bardzo dobry "Prawnik z lincolna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię kryminały,science fiction ;) w tej chwili wpadły mi w ręce książki Isaaca Asimova ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię fantastykę. Z polskiej moim faworytem jest Jarosław Grzędowicz,uwielbiam wszystko, co napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie ksiązkę "Dotknąć prawdy" - thriller psychologiczny/kryminał, W Matrasie jest za 26zł, zdążyłam sobie zamówić wcześniej na przedsprzedaży, uwielbiam ksiązki psychologiczne, tutaj dodatkowo jeszcze horror, wiec będzie niezła dawka strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam mogę polecić książkę Cuda Erica Metaxasa, świetna opowieść o ludziach, którzy doświadczyli cudu. Piękna i skłaniająca do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio odkrylam kryminaly Miloszewskiego i Nesbo. Wzesniej z kryminalow znalam tylko Christie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga_jaga 2015.04.14 w życiu nie przeczytam niczego co polecasz i wy też tego nie róbcie dobrze wam radzę. to jest rozwódka dla której ślub był niczym i z mężem dzieci nie chciała mieć za to z fagasem już owszem. z kogoś takiego przykładu brać nie będę nawet z książkach bo nie chcę być kur/wą nauczcie się w końcu szanować słowo dane przed ołtarzem szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty powyżej jak widać żadną książką się nie skalałaś więc nie szczekaj nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie jo nesbo i jego serie o harrym hole, juz prawie wszystkie przeczytalam, do tego stuart mcbride, ogolnie lubie kryminaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podobają opowieści ludzi i bardzo lubię książki w których można znaleźć ciekawą i wzruszającą opowieść, jak książka B. J. Eadie Po schodach do nieba. Moim zdaniem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno skończyłem czytać książkę ,, Kokainowa miłość" i generalnie mogę polecić. Sensacja z krwi i kości, dobra energetyczna historia, która nie usypia, a wręcz przeciwnie. Człowiek nie może przestać czytać dopóki nie skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Carla to
Uwielbiam ksiazki H. Murakamiego, "Madame " Antoniego Libery, M.Vargas Llosa "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki", Joanna Bator "Ciemno prawie noc", podobala mi sie seria o rozlewisku Pani Kalicinskiej (czego nie moge powiedziec o badziewnym serialu), "Zbrodnia i kara " Dostojewskiego, "Anna Karenina" Tolstoja, lubie bardzo wszelakie kryminaly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Souad - Spalona zywcem, arabska zona- tanya walko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle czytam
"Mroczne góry" Maria Bucardi. Fajna, lekka powieść o magii, miłości i mrocznych tajemnicach :) tu link do trailera, jeżeli ktoś się zainteresuje :) youtube.com/watch?v=LTe1DNUWrNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trylogia Zafona "wiezień nieba", "cien wiatru", "gra anioła" :) Grisham - testament, Malowany dom ( w ogole Grisham) P. Coelho - Demon i panna prym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej pisalam ,ze lubie Nesbo i Macbrida, jeszcze chcialam dodac do moich ulubionych ksiazek 'biale na czarnym'-Ruben Gallego i 'lot naad kukulczym gniazdem' Kena Keseya, polubilam tez Charlotte Link, kiedys czytalam ksiazki Tess Gerritsen, 'krol szczorow'to jedna z ulubionych ksiazek z mojej mlodosci. bardzo lubie rosyjskich autorow, 'zbrodnia i kara' to moja ulubiona ksiazka z czasow szkolnych, lubie tez Emila Zole i Victora Hugo a w dziecinstwie krolowala Musierowicz, bardzo lubie czytac, telewizor jest dla meza, jedynie romanse i ksiazki fantasy mi nie bardzo podchodza, pozdrawiam inne mamy-mole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggibrown
Mi się bardzo podobały "Mroczne góry" Marii Bucardi. To powieść fantasy o magii, tajemnicach i uczuciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem miłośniczka fantastyki i wielka fanka J. Grzedowicza. Mogę poleci wszystkie jego książki, oczywiście z Panem Lodowego Ogrodu na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaboja
Lubię książki typu "Dziennik Bridget Jones" czytałam dwa razy, kupiłam w Matras i teraz mam własną, dotąd musiałam wypożyczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulo Coelho ' Weronika postanawia umrzeć ' zapadłą mi w pamięci i czytałam ją już dwa razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba nie mam ulubionej książki, bardziej ulubionego autora, a nim jest Michał Witkowski bardzo lubię jego styl i poczucie humoru. Cieszę się też, że w końcu będę mogła przeczytać jego nową książkę Fynf und Cfancyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam też ulubione gatunki, szczególnie lubię czytać książki historyczne, teraz jestem w trakcie czytania książki Żelazne damy, jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła99
Ostatnio kupiłem fajną księżkę w księgarni matras , "Bohaterowie zmęczeni" Z tego co widziałam nadal jest po niższej cenie w owej księgarni niż w reszcie. Z resztą zobacz sobie na ich stronie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to wydać się wam to śmieszne, ale ja uwielbiam wracać do Harrego Pottera, bo po prostu uwielbiam tą książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sięgam wielokrotnie po książki Jane Austen, zwłaszcza "Dumę i uprzedzenie", bardzo też lubię Tołstoja i Bułhakowa . Generalnie klasyka to coś, do czego z założenia można wracać wielokrotnie z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem wielką fanką książek historycznych, one mnie najbardziej ciekawią i wciągają. Nie sposób się od nich oderwać no i też można się sporo z nich dowiedzieć ciekawych faktów. Ja dzięki książce Niegrzeczne księżniczki dowiedziałam się, jak naprawdę wyglądało życie kobiet, które urodziły się w rodzinach królewskich, a często nie przypominało takiego życia, jakie znajdziemy w bajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon023
Ja jestem wielkim fanem książek fantasy oraz Mangi. Niestety z racji moich studiów (prawo) przez ostatni rok zasypany jestem jedynie książkami prawniczymi, a na inne ni mam zupełnie czasu. Najgorsze że ciężko znaleźć dobre książki prawnicze w ogólnodostępnych księgarniach czy bibliotekach. Ja osobiście zamawiam w sieci z http://profinfo.over-blog.com/ i polecam każdemu który potrzebuje tego typu lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×