Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmuconaona

Zadał mi pytanie...

Polecane posty

Gość zasmuconaona

Wczoraj zaczelam sie dobierac do mojego faceta, zaczelam robic mu loda a on do mnie z testem czy moglabym to zrobic tak jak jego była ... Co wy byscie zrobili na takie pytanie..? Bo ja w momencie przestalam i sie wkurzylam... Nie wiem co mam o tym myslec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury wymyślasz, albo on taki tępy. Nigdy się nie mówi co i jak robiła poprzednia. Rzuć go w diabły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaona
Wiem o tym.. dlatego w tym momencie wyjechalam mu z tekstem " tez mam Ci powiedziec zebys mi zrobil jak mój byly? "... głupio mu sie zrobilo, przepraszal mnie za to, ale co bylo powiedziane juz nie cofniemy .. i swiadczy to tylko o tym ze robie to gorzej niz ona, i jeszcze za kazdym razem gdy bede chciala go zadowolic bede myslala o tym.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to zostanie głęboko w pamięci przez jego głupotę ! Ciężko się wtedy zgrać na nowo. Powiedz mu, że Twój były miał wielką pałę, a jego to mikrus zobaczysz czy go to ruszy, a wtedy powiedz no przecież ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaona
Ja bym nie miala sumienia mowic czegos takiego a sam w lozku nie jest jakims Bogiem... ja jestem mloda on dużo starszy wiec nie musze byc idealna ale sie staram ... :( dobilo mnie to... jeszcze jakby powiedzial to ze mi pokaze jak mam to zrobic a nie ze tak jak jego byla.. chamskie to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem Cię rozumiem :) Ja nigdy bym nawet na taki pomysł nie wpadł powiedzieć coś w tym stylu. Nauczył bym jedynie i tyle. Kochanie to się powinno tak robić by mi i Tobie było ... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mu się była tak podobała to czemu z nią nie jest, no kurcze w tyłek bym go kopnęła, nie będzie mnie pajac do byłych porównywał ani upodabniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaona
no przepraszal mnie potem za to.. ale mysle o tym :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×