Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fatgirl26

Tłuste lochy od jutra sie odchudzamy!

Polecane posty

Gość fatgirl26

od jutra cwiczenia i dieta!! Kto się przyłaczy? Wpisujcie wagę i wzrost! :) ja: 157 cm waga 101 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatgirl26
kochane,gdzei jestescie? ja skoro jutro zaczynam chudnac, postanowilam dzis wybrac sie do Maca :) zjadlam troche smaczbych rzeczy i od jutra dieta dieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest błąd - jak zaczyna się odchudzać mówi się, że robi się to od dzisiaj ;) I nie lubię słowa odchudzanie (kojarzy mi się ze zrzuceniem wagi "na chwilę"), wolę "zmiana trybu życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :) jem dużo chudego mięsa a dokladnie ryb, raczej pieczone niż smażone. duzo warzyw i gotowane i surowe, pieczone w piekarniku też. owoce też, najczęściej jabłka, gruszki, grejfruty, w sezonie truskawki wiśnie czarna porzeczka maliny .... kocham melony i arbuzy. jem chleb taki gdzie dominuje w składzie mąka żytnia razowa, mam sprawdzoną małą piekarnię w moim mieście (autem 30 minut w 1 stronę, ale warto jechać tam te 2x tygodniowo). jem makarony ryż, ale z umiarem ziemniaki też ale bez sosów. słodycze - pozwalam sobie na malutką ilość co drugi dzień. np kawałek domowego sernika, albo 1-2 ciastka typu pieguski, czy 3 kostki gorzkiej czekolady. piję kawę czarną gorzką, herbatę zieloną oraz yerba mate, czasem koper włoski czy miętę. duzo wody, rano na czczo z cytryną. kalorie licze, staram isę nie zejść poniżej 1500 kcal, ani powyżej 1800. ćwiczę z mel B cardio i ze skakanką tak 3-4 razy w tygodniu. już straciłam 5 kg od stycznia ;) aaa, mierzę 168 cm, ważę teraz 64 kg, czyli nadal jakoś 4 do zrzucenia a idealnie 5-6 kg.w dół. mam 31 lat, małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×