Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malinowabalerina

Materiał na nowoczesny taras

Polecane posty

Gość benek

Ja w tym roku na wiosnę robiłem tarasik. Wybrałem taras pokrycia żywicowego. Gwarancja 15 lat zobaczymy. Wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Jesteś pewna że chcesz taras drewniany? Drewno butwieje, trzeba je malować. Zdecydowanie lepszy jest taras z deski kompozytowej 🙂 Pięknie naturalnie wygląda 🙂

Zobacz sobie stronę owadekor.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak to obecnie wygląda, ale około pół roku temu kupowałem na www.seqo.pl/ i na ta chwilę jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Deski dobrze wyglądają, są również trwałe, profesjonalnie wykonane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Beredyn

Wszystkie materiały zamawiałem http://drzwi-omega.pl/co-jest-potrzebne-do-budowy-tarasu-wentylowanego/ bardzo dobrej jakości,jeszcze wpadła mi promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może klinkier? Dużo osób zajmuje się szukaniem nie wiem jak skomplikowanych rozwiązań, a tymczasem płytki klinkierowe np. z King Klinker dają od razu bardz fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonałą alternatywą dla deski z drewna naturalnego są deski kompozytowe. Wykonywane są one z włókiem drzewnych połączonych z PCV. Takie połączenie kilku materiałów jest opcją wyjątkowo trwałą i wytrzymałą, nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na niesprzyjające warunki pogodowe. bardzo duży wybór desek kompozytowych można znaleźć w sklepie 

merkurymarket.pl/deski-kompozytowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×