Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola_rybka

Materiały do decoupage

Polecane posty

Gość Ola_rybka

Hej, mam pytanko czy ktoś z was robił zakupy w sklepie z materiałami do decoupage, haftem komputerowym oraz skryznkami z drewna www.edekoracje.com ? Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneill
Tego sklepu osobiscie nie znam, ale slyszalam o nim pochlebne opinie. Sama nie korzystalam. Nie chce robic tu reklamy wiec moge udzielic informacji na email. Zaopatruje sie w kilku sprawdzonych hurtowniach od lat. mailto: glassempire@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_1990
Tak kupowałam u nich skrzynki i rożne dekory i zawsze coś dodawali jakiegoś gratisa do przesyłki. Więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tutaj, nie robiłam zakupów. Ja już od długiego czasu zaopatruję się w preparaty do tej techniki zdobniczej w www.swiatmargo.pl. fajne produkty, szeroki wybór i atrakcyjne ceny, zawsze dużo jakiś promocji, rabatów. Ja jestem wierna temu sklepowi. Zawsze mają tam wszystko, czego potrzebuję. Polecam też stamtąd gotowe przedmioty decoupage, bo są niepowtarzalne i po prostu przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam sklep firmy edekoracje który dostępny jest pod adresem www.edekoracje.com Gwarancja najniższej ceny, szeroki wybór, a co najważniejsze przesyłki przychodzą w trybie ekspresowym. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może są tutaj jacyś artyści decoupage i w ogóle handmade? Właśnie szukamy do naszego portalu artystów rękodzielników, którzy chcieliby sprzedawać i promować na nim swoje prace. Portal rusza na całą Skandynawię! Jeżeli bylibyście zainteresowani to wysyłajcie swoje portfolio na adres d.robak@prestige-design.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuje w sklepie www.swiatmargo.pl, mają duży wybór i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×