Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

śnieżka123

rekrutacja do szkoły ponadgimnazjalnej

Polecane posty

Za neidlugo bedę skladać wniosek o przyjęcie do liceum. Jak wygląd ataki wniosek? Mozecie mi coś więcej na ten temat powiedziec, bo kompetnie nie wiem o co chodzi w tek rekrutacji. Ten wniosek powinnam skladac do wszystkich szkół I, II i III wyboru? A jak jest z profilami jakbym chciała wybrac kilka profilu w jednej szkole? Mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej? Na razie najbardziej zależy mi o ten wniosek, jak to wygląda, jak mam to dostarczyć do szkoły do ilu szkół itp. Z góry bardzo dziękuje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski dostajesz w swoim gimnazjum i tam musisz pytać o to jak wpisać kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierw musisz iść do sekretariatu w gimnazjum oni dadzą ci świadectwo ukończenia i ewentualne kopie z potwierdzeniem jeśli chcesz złożyć podanie do więcej szkół idziesz do sekretariatu liceum tam dostaniesz podanie w niektórych szkołach jest tak że możesz wydrukować go z neta ze strony szkoły wypełniasz je i zanosisz ze świadectwem jeżeli chodzi o profil klasy zaznaczasz na podaniu w mojej szkole było tak że można było zaznaczyć dwa profile główny na który chcesz się dostać i alternatywny jak się nie dostaniesz na główny to bierzesz udział w rekrutacji do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pamiętam, że tam było miejsce na chyba trzy kierunki, z tym że ja wybierałam jeden bo byłam prwna że się dostanę :) poza tym żaden inny mnie nie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co pamiętam 3 lata temu gimnazjum dawało papiery do wypełnienia, potem odnosiło z powrotem również do gimnazjum i oni załatwiali resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile ja wiem to dostaniesz druczki z gimnazjum i powiedzą Ci jak je wypełnić, ale zanosić do szkół musisz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz robisz wszystko przez internet, dostajesz od gimn.login, logujesz się na stronie, wybierasz sobie szkołę, drukujesz druczek, który musisz oddać w gimn. termin do konca kw. wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×