Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupujecie gotowe firany?

Polecane posty

Gość gość

urządzam właśnie mieszkanie po remoncie i chciałbym kupić jakieś fajne firany. trafiłem w internecie na takie firany gotowe http://dobrefirany.pl/c/64/firany-gotowe-firany.html i się zastanawiam czy warto skorzystać z takich gotowych rozwiązań. ktoś miał z takimi firanami do czynienia? warto je kupić? wystarczy je zawiesić na oknie i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja kupuję gotowe ,w wielu aukcjach jest przycinanie z obszyciem na miarę,niestety większosć mi sie nie podoba,nie znoszę wzorków typu kwiaty koła i inne pstrokactwa,a te gładkie z woalu są strasznie liche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
na stronie którą podałeś wszystkie są paskudne błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serpentynka33
Ja kupiłam gotową firanę jedynie do kuchni poniewaz okno mi na to pozwalało. W sypialni oraz w salonie szyłam. Z uwagi na to,ze okna sa duże, zajmują praktycznie całą ścianę. W sklepach stacjonarnych z firanami ceny są dość wysokie ( mi za okno w salonie policzyli prawie 900 zł) ale w sieci jest taniej. Odsyłam do sklepu, w którym sama zamawiałam: http://firanex.net/firany_do_salonu Można tam zamówić sobie gotowe firany do salonu ale również szyte na wymiar. Ceny są niskie bo fajna firankę można upolować już w cenie ponizej 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja czasem kupuję gotowe firany. Zawsze w tym poleconym mi przez kumpelę sklepie www.tekstylialand.pl. Tam mają takie nowoczesne i niepowtarzalne, od samych sprawdzonych, najlepszych producentów, szyte z bardzo dobrych materiałów, dostępne w różnych wersjach. Stanowią naprawdę wspaniałą dekorację dla moich wnętrz. Przejrzyj sobie jakie tam mają wyjątkowe tekstylia w ogóle. Fajnie, bo mają zawsze dużo promocji i też można u nich zamówić szyte na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję gotowe firany i zasłony ale nowoczesna a nie w babcinym stylu.rozumiem ze każdy ma swój gust ale ja wolę nowoczesne np. proste woale bez ozdóbek ,pierdółek .często zamawiam na splendid .pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×