Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasssiak

Szpiegowski prezent na urodziny dla chłopaka

Polecane posty

Hej, mój chłopak jest wielkim fanem filmów o tematyce szpiegowskiej, w szczególności uwielbia Bonda. Razem ze znajomymi stwierdziliśmy, że urządzimy mu imprezę niespodziankę w takiej właśnie tematyce. Wszyscy będą poprzebierani za postacie z jego ulubionych filmów, więc będzie odpowiedni klimat. Jednak została nam jeszcze jedna kwestia, za którą ja jestem akurat odpowiedzialna ja, czyli prezent. Zdecydowaliśmy, że prezent też musi koniecznie być w tematyce szpiegowskiej. Jednak ja jestem zielona w temacie i kompletnie nie wiem co z takich rzeczy mogę mu kupić i gdzie w ogóle takie rzeczy się kupuje:D Macie może jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurrra_1
Ja ostatnio kupowałam pewien sprzęt wykrywający podsłuchy do firmy to natrafiłam na sklep w moim mieście, który nazywa się spyshop. Jak sama nazwa mówi, sklep był pełen akcesorii szpiegowskich. Możesz sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że jeżeli twój chłopak lubi takie gadżety to jak najbardziej prezent powinien mu się spodobać. Zresztą ja bym się ucieszyła i na pewno miała sporo zabawy z tym proszkiem fluoryzującym oraz lampą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernesstt1
Ja siedząc trochę w tym temacie mogę ci dopowiedzieć jeszcze z technicznego puntu widzenia dodać, że jest to naprawdę przyzwoity sprzęt w korzystnej cenie. Proszek znajdujący się w zestawie osadza się na większości miejsc, tutaj między innymi na papierze, drewnie i nawet na niektórych powierzchniach metalowych oraz plastikowych. Jeżeli twój chłopak interesuje się tą tematyką to na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiak
Dzięki bardzo za informacje. Sprawdziłam sobie, że ten cały spyshop ma też swój sklep stacjonarny u mnie w mieście. Myślę, że się przejadę i na miejsc sprawdzę jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka józka
A może taka karta wallet ninja. O coś takiego http://www.wallet-ninja.eu/. To taki wielofunkcyjny gadżet. Nóż, otwieracz i wszystko w jednym. Mojemu bratu bardzo się podobało a też lubi takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×