Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie macie plany na wakacje?

Polecane posty

Gość gość

Ja jade na jakas egzotyke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w Polskę, ewentualnie zahaczę o sąsiadów z południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
wakacje trwają 365 dni w roku , wiec nie mam planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuberkuloza
Ja tylko na tydzień do Budapesztu, ale bardzo się cieszę :) Zdecydowałam się wybrać coś z oferty bookapart.com i teraz jestem super zadowolona, bo to był dobry ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w lipcu na tydzień nad polskie morze,uwielbiam ustronie morskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Zakopane, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-zakopane z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę nad morze, a dokładnie do Gdańska. Zarezerwowałam już nawet hotel, taki butikowy www.hollandhouse.pl, koleżanka mi go poleciła. Podobno jest tam ślicznie, luksusowo, hotel ma niepowtarzalny wystrój i obsługę zawsze chętną do pomocy. W ogóle ma świetne położenie, bo leży na słynnej ulicy Długi Targ, co jest bardzo wygodne. Podobno mają uczciwe ceny jak na taką jakość usług. Nie mogę się doczekać aż tam pojadę. Może Ty też sobie właśnie tam zaplanujesz wakacje? Czuję, że będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zdecydowałam się w końcu odwiedzić Zakopane. Wiecie, że nigdy tam nie byłam? Wstyd, co nie? W sezonie jakoś nigdy nie mam czasu, więc jadę tam w wakacje. Mam już zamówiony nocleg w takiej willi www.excelsior.com.pl. Siostra mi poleciła. Była tam w tamtym roku ze swoim facetem i twierdzi, że na 100% mi się spodoba, że tam jest super. Podobno czuć tam taki przedwojenny klimat, mają kawiarnię z przepysznymi słodkościami i życzliwą obsługę. Muszę przyznać, że jestem strasznie ciekawa tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze planów nie mam, ale już intensywnie myślę co kupić przed wyjazdem. Po przygodach z poprzedniego roku z pewnością przyda mi się kilka kłódek od http://www.bez-klucza.pl/szyfrowe/kwsy-detail, które uratują moje zdobycze przed złodziejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade na Mazury na oboz zeglarski organizowany przez agencje http://www.na-wiatr.pl/. Od lat marze o takim wyjezdzie, na pewno będzie cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisssa
Ja na Mazury pojadę pod koniec wakacji, a teraz zapisałam się na kurs do speak up na specjalistyczne zajęcia, które przydadzą mi się potem w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarinka
Ja uderzam pod koniec wakacji, czyli właściwie za kilka dni, w góry :) Już się nie mogę doczekać, bo pogoda się nieco poprawia, poza tym chce w końcu wypocząć. W następne wakacje może czegoś poszukam za granicą, ale nie wiem, bo sytuacja niepewna, a Polska jest piękna :) W górach poszukaliśmy domku na http://nocujznami.pl/. Jadę z przyjaciółmi, więc wiem, że nawet przy brzydkiej pogodzie będziemy się dobrze bawić. Chcemy dużo chodzić po górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolanka
Co w tym roku planujecie? Jakie biuro i jaki kierunek polecacie? Polska od pada, nigdy nie trafiamy na fajną pogodę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamratka
Jeszcze do końca marca masz w Itace promocje na lato, ze zniżkami czy gwarancjami, np. niezmienności ceny. Z biurem chyba najlepiej, bo wszystko masz gotowe, ale oczywiście renomowanym biurem. Niestety nie mam możliwosci wcześniejszego planowania, więc w moim przypadku pewnie jakieś last minute będzie. Jeszcze się tylko zastanawiamy czy jakiś plażing czy może bardziej aktywne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w wakacje planuję skończyć ze sobą. Planuję już któreś z rzędu, może w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolanka
U nas zdecydowanie plażing, ale z atrakcjami dla dzieci, żeby nam dały trochę odpocząć. No i też lot nie więcej niż 2-3 godziny w jedną stronę. Dobrze, ze piszesz o tej promocji, mam 2 dni do końca, może coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy8922
W tym roku kierunku jeszcze nie wybraliśmy, ale na pewno gdzieś się wybierzemy. Prawdopodobnie jakiś popularny kierunek, bo tak nam najwygodniej. Teraz rozglądamy się za ofertami i bardzo spodobały nam się te dostępne na stronie podrozeirejsy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka123
My się też zastanawiamy jak na razie jeszcze. Wybór trudny bo i biura podróży kuszą dobrymi ofertami i ogólnie ceny biletów są w porządku jak na razie. Pewnie tak będziemy sie długo zastanawiać, że w końcu zostaniemy w kraju :) Tym bardziej, że młodzi chcą jechać gdzieś popływać na wakeboardzie i szukam jakiś ciekawych spotów z zapleczem na WhereToWake.com bo tam jest wszystko w jednym miejscu. Nie trzeba od stronki do stronki przechodzić aby dowiedzieć się co i jak. Poza tym to pewnie gdzieś na ładną trasę rowerową pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę na biwak do mojego ukochanego. Spędzę tam ze trzy upojne miesiące na pewno będzie cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja beda szukac jakiegos lasta, a jak nie wypali to wegry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88

My byliśmy pierwszy raz w zeszłym roku na jachtach o takim https://www.punt.pl/jacht/Oceanis-38.1/. Rewelacja!  Widoki piękne, jacht pierwsza klasa. W tym roku również jacht tym razem Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adele

Przeglądam własnie apartamenty na sunandsnow.pl. W zeszłym roku bardzo nam się podobało, w tym roku planuję inną lokalizację, ale wiem czego po ich apartamentach mogę się spodziewać i na pewno nie będziemy żałować. W tym roku planujemy Władysławowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSPA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą na rodzinne pobyty w Hotelu Klimek****SPA w Muszynie. Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg rozrywek, które pozwolą im miło spędzić czas podczas wolnych dni. Dla lubiących relaks czeka bogata oferta SPA, sauny, jacuzzi. Lubiących sport zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów lub na wodne szaleństwa w Aquaparku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleni

Planów na wakacje zawsze mam sporo, ale niestety urlopu i funduszy nieco mniej 😉 Tym bardziej, że w tym roku postawiłam na ekstremalnie dla mnie sportowe wakacje, na wspinaczkę. W tym tygodniu muszę jeszcze iść do RatWork, uzupełnić sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremio

My w tym roku wybraliśmy Węgry i Haduszoboszlo. Super miejsce na wypad z dzieciakami. Ale niestety jest co robić, tylko jak jest ładna pogoda. W pochmurne, deszczowe dni trzeba się nakombinować, żeby dzieci nie padły z nudów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×