Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

podobaja wam sie te meble do przedpokoju?

Polecane posty

Gość gość
Mogą być. Ja mam w tym kolorze meble w pokoju starszej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe ,mam z podobnego drewna mebloscianke w salonie z agaty ;) Kolor pasuje do praktycznie kazdego wnetrza i fFajne dodatki mozna do tego dobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555555
Meble do przedpokoju kupowałam w Hit Meble w Poznaniu. Można też kupować przez internet na stronie www.hitmeble.pl Mają duży wybór i niskie ceny. Meble robią też na wymiar w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygladaja niezle i powinny byc praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na takie do przedpokoju? http://www.zrobionezdrewna.pl/szafki-polki-na-buty . Zrobione z litego drewna, solidne i wytrzymałe :) No i kolor- nie ma to jak meble sosnowe :) Mi te najbardziej się podobają bo są takie ponadczasowe. Białe są piękne ale moda na nie może szybko minąć a jednak naturalne drewno modne będzie zawsze. I daje taki efekt "ciepłego mieszkania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellak
ja lubię meble przed zakupem wypróbowac, sprawdzić ich wygodę no i producenta bo od tego wiele zależy, moejsce w któym kupię meble ma mniejsze znaczenie, moze to być mały slonik albo salon typu agata meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne, tylko wymagają dużej przestrzeni - a nie każdy taką posiada. Kto mieszka w bloku ten wie :) Podobne meble do przedpokoju ma mebelemix http://www.meblemix.pl/przedpokoj/ Sama kupowałam tam swoje i szukałam czegoś w jasnym kolorze i małych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanoo
A nie lepiej przejść się do jakiegoś sprawdzonego salonu meblowego i tam poszukać :) ewentualnie przez stronę internetową? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
chyba najłatwiej po prostu iść do salonu i sprawdzić samemu jaki jest wybór mebli, ja lubię chodzić do agaty meble bo tam największy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdinna
To prawda, mają bardzo duży wybór mebli, ja tam zawsze znajdę coś dla siebie, pomału zmieniam wystrój w domu i za każdym razem kiedy tam pojadę trafiam na to czego szukam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ja jak urządzałam mieszkanie to kupiłam meble w agacie zdecydowałam się na ten salon ponieważ mogliśmy później zacząć spłacać raty a nie od razu, kiedys agata miała taką opcję w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam sklep internetowy szafkinabuty.pl (to jest bezpośrednia oferta firmy MDS, która jest producentem mebli). Plusem oferty jest bardzo bogate wzornictwo i kolorystyka mebli. Wśród asortymentu znajdziesz fajne szafki na buty – dostępne są modele z naturalnej okleiny, fornirowane, lakierowane w stylu klasycznym oraz nowoczesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toelkaa
Ale te systemowe meble mnie nie przekonują, są nijakie. Już lepiej zainwestować w coś, co nas wyróżni, np. zegar wiszący dobosz kamil. Moim zdaniem pięknie pasuje do mieszkania, które ma zarówno klasyczny, jak i nowoczesny styl. Dzięki takim rzeczom mieszkanie nabiera charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela555
Ja w przedpokoju mam tylko lustro i pufę, a konkretnie coś takiego -http://decoart24.pl/komplet-mebli-pufka-lustro-w-ramie . Nie lubię przepychu, wolę taki klasyczny styl i umeblowanie. Całość zamówiłam z decoart24.pl. Ogromny wybór stylów, form i kolorów i wysoka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem akurat w temacie bo dosłownie tydzień temu skończyłam remont mieszkania a w tym przedpokoju. Mąż chciał zatrudnić projektanta wnętrz ale ja wolę sama wszystkiego dopilnować, zwłaszcza w dobie internetu gdzie wszystko można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie taki fornir to już wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz robiłam remont generalny całego mieszkania, łącznie z wymianą prawie wszystkich mebli na nowe . W zasadzie wszystko kupiłam w jednym miejscu w Agacie, łącznie z przedpokojem. Już kończę meblowanie, prawie wszystkie meble już dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz77
A co myślicie o białym przedpokoju? Moja żona uparła się że chce biały i już a mnie to nie przekonuje. Nawet meble już wybrała: http://homlando.com/przedpokoj-antwerpen-2,2591.html Jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest biały przedpokój, urządziliśmy go w agacie kupując zestaw Top Mix, super się prezentuje. Jasny kolor dąb sonoma przypomina strukturę drewna, biel świetnie łączy się z innymi kolorami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zakupiłam meble do przedpokoju od firmy www.meblar.com.pl Mają ciekawe meble w dobrych cenach. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Przymierzam się też do wymiany mebli w sypialni. Mają sporo ciekawych propozycji, więc chyba znowu zrobię zakupy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wieszaki w moim przedpokoju to tylko solidne, drewniane :) Podobają mi się te ze strony: naturdeco.pl/kategoria/wieszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×