Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapraszam kobiety które się czują piękne na randkę w ciemno z finiszem.

Polecane posty

Gość gość

Już przed wyjściem czujesz podniecenie. Jaki zapach lubi? Czy lubi blondynkiczy brunetki, a może rude? Jak wygląda? Czy taki o którym marzę, patrząc na śpiącego obok męża po szybkim jednostronnym seksie? A może jest wulgarny i apodyktyczny? A może przytula i ogarnia ramionami do utraty tchu? Czy będzie znał moje potrzeby? Czy powiem mu o nich. Mimowolnie dotykasz szyi marzysz. Chcesz zrobić dobre wrażenie otwierasz szufladę wybierasz bieliznę taką jak lubisz nie dla niego dla siebie. Tak to ty będziesz gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już zalogowany. Zapraszam do wspólnej zabawy erotycznej tylko internetowej. Przeglądasz zawartość szuflady. Czy założyć klasyczną białą bieliznę? Może uzna mnie za drobnomieszczankę? Założyć stringi specjalnie dla prowokacji? Niech je zobaczy niech widzi moją otwartość. Tak założę te które zawsze sprawiają mi przyjemność. /teraz twoja kolej opisujesz swoją bieliznę w której czujesz się najbardziej sexi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napisz Eroozja jakie masz majtki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etam myślałam ze realnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Ja mam takie które bardzo lubię są oczywiście czerwone z małą kokardką z przodu i są z tiulu. Widać przez nie moje ciemne włoski. Mąż nie lubi gdy zakładam je poza sypialnią bo są dosyć wysokie i widoczne czy to nad spódnicą czy też ad spodniami, tym bardziej że z tyłu jest tylko paseczek. Zwyczajny pisz co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze być ciekawie,moze na chwilę się rozmarzysz. Sam fakt że najczęściej zakładaz tę bieliznę do sypialni już daje ci świadomość czego się spodziewasz. Jesteś wykąpana jeszcze mokranakładasz je. Stawiają opór ślizgając się po mokrych twoich długich nogach. Nieświadomie pasek przechodzi przez pośladki i już pobudzająco ociera o twoje dziureczki. Poprawiaz przód i patrzysz na siebie w lustrze. Podoba ci się ten widok. Wiesz ze jesteś piękna. Twoje długie włosy opadają na niewielkie ale kształtne piersi. Pobudzone wyobrażeniem obcych rąk obejmujących je od tyłu. Czy lubi takie piersi? Czy wie jak bardzo lubię jak je ktoś dotyka? Nie zakładasz biustonosza tylko swoją sukienkę właśnie tę. /opisz swoją seksowną sukienkę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest chętna pani na randkę proszę o odpowiedź na wyżej zadane zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze teraz ktoras chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×