Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ygość

Presja w pracy i czepianie się.

Polecane posty

Gość ygość

Przez wypadek losowy musiałam znaleźć natychmiast jakąś pracę, jedyna którą mogłam szybko dostać to była tkzw "praca na słuchawce". Pracowałam tam już w wakacje i nie wspominam tego miło, właściwie to była najbardziej stresująca praca na z jaką miałam styczność. Na szczęście byłam tam tylko tydzień w zastępstwie. Teraz mam umowę na miesiąc którą już podpisałam i nie mam możliwości zrezygnowania przed upływem 30 dni. Chodzi o to że kiedy byłam na rozmowie rekrutacyjnej to wiele rzeczy zostało mi przedstawionych w innym świetle, wiedziałam że jakiś nacisk będzie i tak dalej ale pokazano mi inną salę do pracy i nie powiedziano o wszystkim. W piątek miałam pierwszy dzień i było bardzo ciężko ale nie tragicznie. Biorąc pod uwagę że tego dnia miałam tak jakby "specjalne względy" było dobrze, ale okropnie boję się jutra i ogólnie całego miesiąca. Jestem młoda, jest to moja 3-cia poważna praca w życiu. Boje się że nie będę wyrabiala normy którą tam ustawili i z tego powodu nie wiem.. będę najgorsza?, będę miała problemy? Czy coś w tym stylu. Boję się że będzie mi okropnie się dłużyło te 8 godzin i nie dam rady przepracować tam tego miesiąca. Jak na złość akurat dostałam zmiany na 2-najbliższe tygodnie w godzinach w których nie pasują mi autobusy. Muszę po pracy codziennie czekać 1,5 h na autobus powrotny i rano przyjechać godzinę przed czasem bo pózniejszym bym nie zdążyła. Z autobusami i czekaniem poradziłabym sobie, ale najgorzej boję się tej presji. Tego że się do tego nie nadaję i będę najgorsza, że ciągle Ci "team-lederzy" będą się mnie czepiali. Ma ktoś jakieś rady które pomogłyby mi wytrzymać ten miesiąc w tej pracy? Po miesiącu będę miała pracę sezonową więc po prostu żeby wytrzymać te 30 dni. Jakieś rady? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro bedziesz miala prace sezonowa, nie mozesz sie zwolnic (czyli teoretycznie w ciagu miesiaca tez cie raczej nie zwolnia) to luzik :)))czym ty sie przejmujesz. gdybys nie miala pracy sezonowej na oku...to moglabys sie stresowac. a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czego się obawiasz? Jeśli twoje wynagrodzenie nie będzie uzależnione od liczby pozyskanych klientów (niektóre firmy CC tak robią a to jest złodziejstwo i wyzysk), to nie widze problemu. Niby czego mają się czepiać? Możesz sobie być najniżej w tym rankingu ale przecież nie będą obniżać wypłaty z tego tytułu (chyba, że tak masz w umowie). Zwolnić też Cię nie mogą z powodu niskich wyników, skoro masz umowę na miesiąc, (jeśli nie ma takiego zapisu w umowie). A nawet jakby Cię zwolnili wcześniej, to też świat się nie zawali, zyskasz spokój i dłuższe wakacje. A pieniądze za przepracowane godziny i tak muszą wypłacić, bo przegraliby sprawę w sądzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty el camillo czego sie obawiasz ? ze w nocy znowu tatus przyjdzie i cie dojedzie ? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×